Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Exclamation Sirius; Pelerin Hakkında

Öncelikle Herkese Merhaba

Clanım 11.sırada iken 12.sıraya düştü bu gayet normal fakat yolunda gitmeyen bir şey var. Dün gece bir anda clan lideri oyunda dahil değilken pelerin değişti ama clan hala aynı royal 5. şimdi size ekte göstereceğim fotoğraflar ile bunu çok daha iyi anlatmış olacağım

Normalde kullandığımız pelerin bu iken;

Buna dönüştü;

Konu ile ilgili ne yapacağımızı bilemiyoruz bende clanı şimdi üstüme devir aldım bir bug olduğunu düşünüyoruz

11.sıradan 12.sıraya düştük diye pelerin bu şekilde değişmemeli
    Last edited by BossOnMyAss; 03-27-2020 at 12:20 PM.

Junior Member
    ben bunun süreli olduğunu bilmiyordum eminmisiniz süreli olduğuna cünkü 3gb ve 150 200k np verdik pelerin için kesin mi bilginiz

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Süresi bitmiş olabilir, o pelerinler 1 ay süreli.

Junior Member
    bildiğim kadarıyla o pelerinler 1 aylık süreli

Junior Member
    ben bunun süreli olduğunu bilmiyordum eminmisiniz süreli olduğuna cünkü 3gb ve 150 200k np verdik pelerin için kesin mi bilginiz

Junior Member
    Quote Originally Posted by BossOnMyAss View Post
    Yeni Pelerinleri Kimler Alabilir?

- Castellan ve Delos Kalesinin sahibi olanlar alabilir. (Bir sonraki CSW savaşına kadar)
    - Eğer Delos Kalesinin sahibi olan klan savaşı kaybederse, otomatik olarak pelerin orijinal haline dönecektir.
    - Kralların pelerinleri otomatik olarak yeni pelerin olacaktır.
    - Kiralama: Klan Nation Point (Contribution) 150.000 + 300.000.000 Noah ödeyerek 1 aylığına kiralayabilirler.

Junior Member
    Quote Originally Posted by zManiaC View Post
    Yeni Pelerinleri Kimler Alabilir?

- Castellan ve Delos Kalesinin sahibi olanlar alabilir. (Bir sonraki CSW savaşına kadar)
    - Eğer Delos Kalesinin sahibi olan klan savaşı kaybederse, otomatik olarak pelerin orijinal haline dönecektir.
    - Kralların pelerinleri otomatik olarak yeni pelerin olacaktır.
    - Kiralama: Klan Nation Point (Contribution) 150.000 + 300.000.000 Noah ödeyerek 1 aylığına kiralayabilirler.
    Bu bilgi için çok teşekkür ederim biz bu pelerini sıradan diğer pelerinler ile karıştırdık demek ki bunu da öğrenmiş olduk yardımınız için çok teşekkür ederim

Junior Member
    Quote Originally Posted by BossOnMyAss View Post
    Bu bilgi için çok teşekkür ederim biz bu pelerini sıradan diğer pelerinler ile karıştırdık demek ki bunu da öğrenmiş olduk yardımınız için çok teşekkür ederim
    yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
    iyi oyunlar

Tags for this Thread