Results 1 to 10 of 10

Thread: Chaos

Senior Member bugiboy934's Avatar
    Nickname
    BugiBoy
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Hellsgarem Oyuncusu
    Race
    Karus

Exclamation Chaos

Anlaşılan ne NTT ne de MGame bu soruna bir çözüm bulamayacak çünkü artık chaoslara koxpu olmayan girmiyor. Kökünden çözüm olarak etkinliğin tamamen kaldırılmasını öneriyorum ve eminim hakkıyla oynayan herkes benimle hemfikir olacaktır. Yorumlara olurmu öyle şey diye başlayıp hatta küfür ve hakarete başvuranlar olacaktır ama inanın bu tiplerin hepsi z r yapmaktan aciz yeteneksiz sadece koxp açarak kendini bi ... zanneden emek hırsızları olacaktır. Diğer oyuncu arkadaşların da desteklemesini rica ediyorum. Gelin bu rezalete kökünden bi son verilmesine vesile olalım.

Chaos ya kaldırılacak yada verdiği ödül mavi değil yeşile düşürülecek. Bu sayede sadece chaosu sevenler girecek.

Mavi kutu kalksın, zevkimize oynayalım.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    X3 hiç bir işe yaramıyor.Sirius 3 chaosları bile bottan geçilmiyor.Premium çekip botla chaosa geliyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by bugiboy934 View Post
    Anlaşılan ne NTT ne de MGame bu soruna bir çözüm bulamayacak çünkü artık chaoslara koxpu olmayan girmiyor. Kökünden çözüm olarak etkinliğin tamamen kaldırılmasını öneriyorum ve eminim hakkıyla oynayan herkes benimle hemfikir olacaktır. Yorumlara olurmu öyle şey diye başlayıp hatta küfür ve hakarete başvuranlar olacaktır ama inanın bu tiplerin hepsi z r yapmaktan aciz yeteneksiz sadece koxp açarak kendini bi ... zanneden emek hırsızları olacaktır. Diğer oyuncu arkadaşların da desteklemesini rica ediyorum. Gelin bu rezalete kökünden bi son verilmesine vesile olalım.
    hakkımla oynuyorum senle hemfikir değilim. Oyunun en zevkli etkinliği herkes eşit bi odada 18 kişi bamgüm .

Chaos kaldırmak yerine 70+ ya mavi verse veya atıyorum 10 k np sınırlaması getirilse ?

aa biri dicek ki şimdi ''bor sootto 70 lovol olonoyoo'' b.k olunuyo. adamlar tüm meteryaller üzerinde 1+1 etkinliğinde exp pre ile 1.5 saatte 0 lvl olabildi anca.

70 lvl kolay oluynuyosa cz de kopser gani olurdu. cz 70 + olmadan önce hatırlayın isterseniz cz yi.

1 lvl chara chaosta mavi verirsen koxp bitermi bitmez.

yapılcak şey çok çözüm çok icraat yok.
    Last edited by JogaBonito123; 03-27-2020 at 08:44 AM.

Banned
    Nickname
    IFlexCenter
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Marasvolk View Post
    Mavi kutu kalksın, zevkimize oynayalım.
    +1 de benden exp versin sadece yeter

Senior Member
    sırf chaos için geçerli değil, düşük lvl adama kolay para kasma fırstatı verirsen orda hile bitmez.

Senior Member
    level sınırı getirilsen nolurki bi günde 70 level yaparlar çarlarını gene girerler.Kaos kosptan geçilmiyor sorsan hepsi elle oynuyodur

Senior Member bugiboy934's Avatar
    Nickname
    BugiBoy
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Hellsgarem Oyuncusu
    Race
    Karus
    hem haklısın hemde haksın, evet 1 günde 70 olamaz belki ama chaosta koxp kullandığı için banlanan 1 kişi görmedim ben, kolay kolay da kaos koxptan ban yediremezsin kimseye o yüzden adam aksar 70 e nolucak. Diğer öneriler güzel bak mavi kutu kalksın zevkine girelim bence çok mantıklı. Sadece kanat versin gayet keyifli olur o zaman

Senior Member
    Quote Originally Posted by bugiboy934 View Post
    hem haklısın hemde haksın, evet 1 günde 70 olamaz belki ama chaosta koxp kullandığı için banlanan 1 kişi görmedim ben, kolay kolay da kaos koxptan ban yediremezsin kimseye o yüzden adam aksar 70 e nolucak. Diğer öneriler güzel bak mavi kutu kalksın zevkine girelim bence çok mantıklı. Sadece kanat versin gayet keyifli olur o zaman
    sana son 1 günümün arşivimini açsınlar kaç kişi ban yemiş gör. cheat reporttan atılan banlar altta yazmıyo diye ban atılmıyo sanmayın. İşin saçma olan kısmı 1 lvl char banlatmak olmak. Banlatmakta sorun yok. Adamın kaybettiği bişi yok banlansa ne olur 2 dk da yeniden oyunda.