Results 1 to 6 of 6
    Junior Member
    Nickname
    RedBlood

Charım soyuldu acil yardım istiyorum -----

Karakterim soyuldu. dört bin tl civarında zararım var. Yetkililerden acil yardım istiyorum. Teşekkür ederim.
    Last edited by kocumfatih451741; 03-27-2020 at 06:09 PM.

Junior Member
    Dostum öncelikle geçmiş olsun.Eşya resterasyonu yapılmayacaktır destek bölümünden yardım alabilirsin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    "Hesap çalınması" kategorisine destek bileti gönderebilirsin, ek olarak bilişim suçlarına giderek dava açmanızı öneririm.

Junior Member
    Nickname
    RedBlood
    Bugün bir savcıyla görüştüm. İfademi de verdim emniyete. Bu işin peşini bırakmayacağım. Emsal niteliğinde sonuçlanması için elimden geleni yapacağım !

Quote Originally Posted by kocumfatih451741 View Post
    Bugün bir savcıyla görüştüm. İfademi de verdim emniyete. Bu işin peşini bırakmayacağım. Emsal niteliğinde sonuçlanması için elimden geleni yapacağım !
    Size önerim bu süreç içerisinde bilgisayarınıza format atmayın, bilişim şube ekipleri bilgisayarı inceleyebilir ve saldırganın tespiti için bişeyler bulabilir.
    Bilgisayarınızı komple vermek istemiyorsanız, hard disk'inizi sökün bir kenara bırakın, istediklerinde o hard diski teslim ediniz. Kendiniz yeni bir harddisk alıp onu kullanınız.
    yeni nesil oyun haberleri platformu. https://oyunkonseyi.com

Junior Member
    Nickname
    RedBlood
    Evet format atmadım. Yakın zaman dediğiniz gibi incelenmesi için savcı arkadaşıma vereceğim bilgisayarımı. Tavsiyeniz için teşekkürler.