Results 1 to 6 of 6

Thread: Otp Saat sorunu

Junior Member

Otp Saat sorunu

Merhabalar Otp cep telefonuma kurulu ama ne yazık ki telefonum TR saatinde olduğunda meselsa 22.00 da iken otp açıp kodu girdimde eror veriyor ama telefonu ayarlar kısmından saat ve tarih ayarından saati 1 saat geriye 21.00 a çektiğimde sorun düzeliyor. Bunu Nasıl çözebiliriz acaba sürekli ayarlardan saat ile oynamak zorunda kalıyorum ve can sıkıcı bir olay haline geldi benim için..

Junior Member
    Bu sorunun çözümünü bilen Bir moderatör veya GM yokmu :/ Çok sinir bozucu bir hal aldı artık sürekli ayarlarla oynamaktan.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Saat dilimi problemi yaşıyor olabilirsiniz.

Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz. Kodu denerken otp portalında "Doğrulama Testi" bölümünü kullanarak hesabınızı bloke etmeden deneme yapabilirsiniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Junior Member
    Linkte gösterilen hata PC versiyon için telefon versiyonu yok malesef konu hakında daha detaylı bilgi talep ediyorum..

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Aynı mantık aslında, telefonun ayarlar bölümünde, saat dilimlerini kontrol etmelisiniz.

Pc saat dilimi ile telefon saat dilimlerinin aynı olduğuna dikkat etmelisiniz.

Junior Member
    )) PC saat dilimi UTC+3 Ama telefonlarda Gta+3 ler FTA+3 ler var Bu yol bir çözüm değil malesef ama ilginize teşekür ederim kendim bulucam çözümü anlaşıldı