Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Mynet mail şifre değiştirme işlemleri yapılamıyor?

Yandex maile bağlı hesabımla şifre değişikliği yapabilirken. Mynet mail hesabımda ki karakterin şifre değişim maili bir türlü gelmiyor. Destek bileti atayım dedim hesabın açılma tarihini falan soruyor. Oyunu oynamayalı çok oldu hatırladığımda yok. Bu sorun hakkında bir şey yapılabilir mi?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Hesap bilgi değişimlerinde hesabın size ait olduğunun teyit edilebilmesi adına tarafınızdan bir takım sorular sorulmaktadır. Bilgi değişikliğinin başarılı bir şekilde oluşabilmesi için sizden istenilen bilgileri tam ve doğru bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir.

Hesap bilgilerinizi saklamanız hesap güvenliğiniz veya bu gibi durumlarda hesap bilgi değişikliği açınızdan size lazım olacaktır ve saklamanız gerekir. Bu durum tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
    Bilgilerini bilmediğiniz hesaplar hakkında herhangi bir yardım/destek alamazsınız.

Junior Member
    İyi güzel de ben şifremi mailimi id mi hepsini biliyorum hesabı açalı olmuş belki 10 yıl. Mail değişikliği ya da şifre değişikliği için benden istenen mail adresim. Sorun zaten değişim için mailin göndermemesi Mynet uzantılı mail adreslerine. Yandex maile geliyor. Sorunu çözerseniz biz de değişikliğimizi yapabiliriz?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hesabın açılma tarihi, yaklaşık olarak tahmin edebilirsin.

Örneğin; lise 1'e giderken oluşturmuştum veya askere gitmeden önceydi.

Müşteri hizmetlerinin istediği bilgileri sağlamazsanız, üzülerek söylüyorum ki, size yardımcı olamayacaklardır.

Siz hatırladığınız kadarıyla yanıt veriniz.

Junior Member
    Peki teşekkürler. Bu mynet uzantılı mail hesaplarına mail gelmemesi ile alakalı bir bilgi var mı acaba? Çözülmez mi bu problem peki.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by genar1983 View Post
    Peki teşekkürler. Bu mynet uzantılı mail hesaplarına mail gelmemesi ile alakalı bir bilgi var mı acaba? Çözülmez mi bu problem peki.
    Siz zaten mynet'e mail gelmeme problemi diye bileti göndermediniz mi?

Müşteri temsilcisi, sizden ek bilgilerin istemesinin nedeni, hesap aitlik içindir. İstediği bilgileri doğru şekilde sağlarsanız, yardımcı olacaktır.

Junior Member
    Anladım da her şifre değiştirmek istediğimizde böyle biletle mi uğraşacak mynet maili olan hesaplar? Genel bir problem değil mi? sadece bana ait bir durum değildir sanırım.

Tags for this Thread