Results 1 to 7 of 7

Post Cheat report konusu

S.A. ÖNCELİKLE KOLAY GELSİN

1 hafta önce falan makro kullanan bir oyuncuyu şikayet ettim. Makro kullandığı video da açık ve netti.
    Gerekli işlemler yapılacaktır denildi. ondan 3 4 gün sonra 2 adet daha cr ye bildirimde bulundum. (başka oyuncuları) sonraki reportladıklarım ceza aldı . makro dan reportladığım konuya halen cevap verilmemişti işlem yapılıp yapılmadığına dair. şuanda da konu arşive kaldırılmış. 1 haftadır falan merakla o konuyu takip ediyorum rica etsem bi moderatör arkadaş kontrol edebilir mi o makro konusuna ne oldu ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Arşive taşınan konular hakkında sonradan bilgi veremiyoruz. Eğer raporunuzda cr personeli tarafından gerekli işlemler yapılacaktır yazısını gördüyseniz Gm mutlaka işlem yapmıştır.

Raporlarınızı mutlaka düzenli olarak takip etmeyi unutmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

düzenli olarak 1 haftadır kontrol ediyorum baş moderatörüm 1 haftadır gerçekten o makro videosunun sonucunu bekliyorum merakla . bir insiyatif kullanamaz mısınız acaba ?

reportladığım oyuncunun tam yanındayım. makro dan reportlamıştım . disiplin zindanı cezası almış olması lazm acaba yattı çıktı mı mapusta yoksa ceza almadı mı ?
    genelde mod arkadaşlar gerekli işlemler yapılacak denildiğinde sizinde dediğiniz gibi gm tarafından işlem görüyor. öyle bir şey ki 1 haftadır konuyu kaçırırım diye onun yanına pazar kuruyorum

Senior Member basardurgun1's Avatar
    Nickname
    Lostofworld
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    no clan
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    bende video attım hiçbir dönüş olmadı. adam pazarımı tutuyor bizim istediğimiz fiyattan satmazsan sattırmam diye.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by basardurgun1 View Post
    bende video attım hiçbir dönüş olmadı. adam pazarımı tutuyor bizim istediğimiz fiyattan satmazsan sattırmam diye.
    Raporunuz işleme girmiş, muhtemelen hiçbir şekilde takip etmediniz. Önce cr ekibi sonuca bağlamış sonrasında da gm işlem yapmış. Lütfen raporlarınızı arşive taşınmadan önce kontrol ediniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Raporunuz işleme girmiş, muhtemelen hiçbir şekilde takip etmediniz. Önce cr ekibi sonuca bağlamış sonrasında da gm işlem yapmış. Lütfen raporlarınızı arşive taşınmadan önce kontrol ediniz.
    yok 1 hafta boyunca merakla takip ettim . takip etmesem diğer 2 raporun sonucunu bilmezdim. sadece o makro raporunu kacırdım . cevabınız beni sevindirdi. şimdi makrocuların elimden çekeceği var
    teşekkürler başefendi <3