Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Unhappy START YOK!! Bekledim Geldi. Bu sefer de Otp Girilmiyor !!

Server3 te pazarda jr saatini beklerken 22:20 civarı oyundan çıkış yaptım ve sonrasında 1. server a girmek için oyuna girmeye çalıştım. Start gelmedi. 15-20 kere denedim yine yok. Ve sonra beklemeye başladım. Bekleyince 3-4 dakika içinde start gelir oldu. Bu kez de id pass girdikten sonra OTP kısmı gelmemeye başladı. Herneyse onu da bekledim. O da 5-6 dakika bekletti. Neyse onu da bekleye bekleye girdim. Daha sonrasında server seçimi ekranında seçip bekledim. Connecting... 1 saat 25 dakika sürdü bu serüven. Bu süre boyunca DNS mi değiştirmedim, Modem mi reslemedim, Pc mi reslemedim. Herşeyi yaptım. Eğer bu oyunun düzelmiş hali ise yazık... İnsanlar evlerinde oyun oynadıkları için acaba server kapasitesi mi yeterli gelmiyor. Yoksa oyuna hala müdahale mi edliyor. Bilmiyorum ama bilmek istiyorum. Bu konuda yetkililerce açıklama bekliyorum. Zaten oyundayken al+f4 çektikten sonra 1 saat 25 dakika boyunca mı bekleyeceğim oyuna girmek için? Nerde kaldı bu oyunun oynanabilirliği? Pek çok online oyun oynadım. Aynı şekilde pek çok da offline oyun. Hiçbirinde sizin çektirdiğiniz sıkıntıları çekmedim.
    Bir FENERBAHÇE bir de KNİGHT ONLİNE... Beter oldum

Kesinlikle arkadaşa katılıyorum. Rezalet. Bir gün dc yiyoyurz. Bir gün hesap askıda kalıyor. Bir gün start gelmiyor. 2000 li yıllarda çıkan bir oyunun 2020 de bu kadar fazla soruna sahip olmasının tek nedeni de oyuncuya değil paraya tapmanız. Tek amacınız para kazanmak. Ne koxpu engelleyebildiniz ne oyunun hatalarını çözebildiniz. Oyunun grafikleri 2020 nin çok çok gerisinde kaldı. Ama ne bir grafiker aldınız. Ne sistemi koruyacak bir güvenlik uzmanı. Ne de hataları giderebilecek bir yazılımcı. Size ulaşmamız ticket ile günler sürüyor. Çoğu sefer geçiştiriliyoruz. Artık bi kendinize gelin. İlgilenin bu oyunla . Biraz reklam verin. Biraz para harcayın da ; oyun eski günlerine geri dönsün. Biraz kendinize gelin artık yeter ...

Junior Member
    Kardeşim start sorunu bağlantı sorunları devam etmektedir diye belirtildi zaten kimse size oyun tam haliyle hazır ve acık haldedir demedi gerekli açıklamaları takip etmeniz sizin için daha iyi olur.Bizlerde oyuncuyuz suan aktif siriusda oynamaktayım da biz kimseye kızmıyoruz biraz sabırlı olup yapılıcak işlere bakmak lazım alel acele konu açıp yorum yazmak en kolayı.Bunun yanı sıra telafi paketleri de hazırlanıyor gördüğünüz gibi k2network dönemine dönmek isterseniz full itemli carımla beni k0xper buffı mı silip kesiyordu

Tags for this Thread