Results 1 to 5 of 5
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Oyun düzeldiğine göre aklidmaki bir problem dile getirim

1)Sayın yetkileler pazar kurduğumuzda bazen başkasının üstüne kuruyoruz veya kuruyorlar ama ilk başta gözükmüyor sonradan gözüküyor yazık adam belki 5 saat bosuna kurmus oluyor pazarını çok büyük bir problem değil ama bazen insan yanlış anlamıyor değil

2)Vega kalabalıklaşmaya başladı bi 3.sunucu gelirmi yada kapasite biraz artarmı geçici de olsa bir çalışmanız varmı

3)corona ile ilgili krallar yada oyun sürekli olarak elinizi yıkayın ,evde kalın gibi uyarılar yaparsa sevinirim
    Last edited by cengiz433; 03-26-2020 at 04:30 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    1- O konuda şuan içi bir düzenleme yapılması mümkün değildir belki yapımcı farklı bir çalışma yapar.

2- Sunucu durumları takip ediliyor eğer ihtiyaç olursa gerekli çalışmalar yapılır.

3- Krallar çok fazla spam yapmadığı sürece o tarz bilgilendirme mesajları atabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    1- O konuda şuan içi bir düzenleme yapılması mümkün değildir belki yapımcı farklı bir çalışma yapar.

2- Sunucu durumları takip ediliyor eğer ihtiyaç olursa gerekli çalışmalar yapılır.

3- Krallar çok fazla spam yapmadığı sürece o tarz bilgilendirme mesajları atabilir.
    teşekkür ederim benim aklımda kalmasın diye yazdım

Junior Member
    arkadaslar oyuna hala giremiyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı? Şu an oyun açık mı kapalı mı ve ayrıca bu bilgiyi anlık yakip edebileceğim yer neresi?
    Şimdiden teşekkürler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by KingLeeooN View Post
    arkadaslar oyuna hala giremiyorum. Aynı sorunu yaşayan var mı? Şu an oyun açık mı kapalı mı ve ayrıca bu bilgiyi anlık yakip edebileceğim yer neresi?
    Şimdiden teşekkürler.
    Merhaba,
    Discord kanalından anlık takip edebilirsiniz.

https://discord.gg/nttgameknightonline