Results 1 to 9 of 9

Thread: Raporlama Hk.

Junior Member

Raporlama Hk.

SİRİUS ESLANT AOC SLOTLARI DAHİL TÜM SLOTLARIN İNCELENMESİNİ İSTİYORUM İP LOG lardan bakılırsa. herşey çözülür.. donanımsal yada yazılımsal program kullanılıyor..1 saniye bile ts kaçırmıyorlar. Bende genie açıyorm ama benim geniem bu adamların ki gibi hızlı değil ne hikmetse..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Lütfen bu tarz bildirimlerinizi kanıtlarınız ile beraber cheat reports bölümüne yapınız.

Junior Member
    cr ye de attım .. işlemler hızlansın diye tepkimi dile getirmek için legal oyuncularda ayaklansın diye konu açma gereginde bulundum.. kirlilik yaptıysam ö.dilerim

Senior Member
    genie altı makro kullanıyorlar mage oldukları için farkedilmez büyük ihtimalle genie seçiyor makro atak yapıyor makro ts basıyor
    bugün madende bile gördüm ya artık koxp mu makro mu bilmiyorum adam gidiyor kırdırıyor aynı çizgiyi takip edip tekrar madene gelip devam ediyor
    ben şimdi bu adamın en az yarım saat videosunu çekmeliyim ki kanıtlayabileyim

Junior Member
    cr ye de attım .. işlemler hızlansın diye tepkimi dile getirmek için legal oyuncularda ayaklansın diye konu açma gereginde bulundum.. kirlilik yaptıysam ö.dilerim

Junior Member
    cr ye attıgım konu silinmişse İŞLEM yapılmış mı olur moderatör bey?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by magefarm4141 View Post
    cr ye attıgım konu silinmişse İŞLEM yapılmış mı olur moderatör bey?
    Cheat Reports bölümüne yapılan konuların takip edilmesi gerekmektedir. Konuzu takip ettiyseniz, gelen yanıtı da görmüşsünüzdür.

Konunuza yanıt verildikten belli bir süre sonra Cheat Reports'a açılan konular sadece yetkili kişilerin görebileceği arşiv bölümüne taşınmaktadır. Konular asla silinmemektedir.

SAat 23.00'den sonra arşiv bölümüne taşınmaktadır. Takibini yapmazsanız ve konunuz arşiv bölümüne taşınırsa gelen yanıtı da göremezsiniz.

Dip Not: Eski raporlamalarınız varsa ve arşiv bölümüne taşındıktan sonra sonucunu öğrenemezsiniz, ek bir bilgi verilmez.

Junior Member
    verilen cevap ilgilenilcektir denildi ondan sonra arşive atıldı herşey yolunda dimi o zaman mod bey

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by magefarm4141 View Post
    verilen cevap ilgilenilcektir denildi ondan sonra arşive atıldı herşey yolunda dimi o zaman mod bey
    İlgilenilecektir, denildiyse, ilgilenilir.

Gm ekibi gerekli incelemeyi yapar, gereken durum neyse ilgili aksiyon alınır.