Page 42 of 59 FirstFirst ... 32404142434452 ... LastLast
Results 411 to 420 of 586
    Member
    Nickname
    DefineX
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Dencc View Post
    Öncelikle Telafi bir ödül değildir bunda bi anlaşalım. En az 15 gün üzerinden telafinin yapılması gerekiyor ve bu telafi paketlerinin içersinde tüm pus eşyaları ve premiumlar yer alması gerekiyıor. Ve bunların letterdan kapalı şekilde gönderilmesi gerekiyor sonuçta sorunun düzeleceğinin kanıtı yok ve zaten açık olan eşyalar ile birlikte sürelerin çakışmaması için.

1 - Switching Premium (15 Days)
    2 - Oreads Voucher (15 Days)
    3 - Pathos Package (15 Days)
    4 - Minerva Package (15 Days)
    5 - 2 Magic Bag (15 Days)
    6 - Battle Hero Wing (15 Days)
    7 - Vip Key (15 Days)
    8 - Automatic Pet Looting Voucher (15 Days)

Günler ve ekstra eşyalar duruma göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca etkinlik telafilerinin de gözden kaçmaması gerekiyor.
    ++++++++++ valla helal olsun. Ama premiumu 2 gün önce bitenlere de gelsin...

belirttiğiniz tarihlerde switch pre vardı. suan bitti dc pre cektim hangisine göre telafi göndereceksiniz

Senior Member
    Nickname
    GuestJusT4
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bence telafiler çok komedi olacak. Sadece premium verilecek ve bence 7 günlük bişey olucak bu. Çok fazla beklentiniz olmasın

Umarım sadece pre çekenleri düşünmezlerde presizlerde faydalanır

Senior Member
    Quote Originally Posted by lannaber View Post
    Bence telafiler çok komedi olacak. Sadece premium verilecek ve bence 7 günlük bişey olucak bu. Çok fazla beklentiniz olmasın
    nereye çok beklenti kardeşim pre aldıgımda 29gün kala başladı şuan 13 gün var 16 gün ve diğer premiumda 2-3 gün bu sorunu yaşadık insanları tahrik etmeyin 18 gün oyun oynamadım ben hiç bişeyde kullanamadım vpn vs de yapmadım.!!

Senior Member
    Öncelikle Telafi bir ödül değildir bunda bi anlaşalım. En az 15 gün üzerinden telafinin yapılması gerekiyor ve bu telafi paketlerinin içersinde tüm pus eşyaları ve premiumlar yer alması gerekiyıor. Ve bunların letterdan kapalı şekilde gönderilmesi gerekiyor sonuçta sorunun düzeleceğinin kanıtı yok ve zaten açık olan eşyalar ile birlikte sürelerin çakışmaması için.

7 - Vip Key (15 Days)

Günler ve ekstra eşyalar duruma göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca etkinlik telafilerinin de gözden kaçmaması gerekiyor.
    knight tarihinin en kötü anlatından birisi oldu bu sorunlar kem küm uzatmanın anlamı yok yapılabilecekleri arkadaş güzelce özetlemiş daha fazla insanların sabrını zorlamalım gereği yapılsın..

7 - Vip Key (15 Days)

1.5 Tl farkla 20 günlük olsun ister misin ?

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu telafi denilen şey mağduriyetin giderilmesi mi ? yoksa yaşanan durum karşısında özür için bir hediye mi? veya 2 si için mi ?

zira öyleyse mağduriyetimi karşılamak için giden peri, key , pre , tatto sürelerime ilave istiyorum

bunlar karşılandıktan sonra özür için hediyeye gerek yok

Senior Member
    benim gold preli çarım var o full 15 20 günn eyse dc oldu veya giremedi ama bide sornadan oyunun bozuk oldunu bıle bıle dc pre çektim oda 23 gün kalmış dc preli çarımda 1 fırt bi faydalanacakmı acaba telafı olursa ?

deliricem ya arkadaş sorunlarin cözüldügünü zannediolar hala cözülmedi adamlar bilerek chaos jr saati saldirior sizde sorunu halletdik zannediorsunuzz