Page 13 of 59 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 586
    Sizin Türkçe'niz yokmu arkadaşlar adamlar diyor ki bu 1. telafi paketi sorunlar tamamen ortadan kalkınca daha büyük bir telafi paketi açıklayacağız.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    eğleniyomuyuz beyler

2. Pakette en az 7 günlük pus eşyaları olması lazım, hatta bizi kanser ettiğiniz için bir krallık yapıp 15 günlükte kabul ederiz

Yorumları okudum da çoğunda anlayış kıtlığı var. Firma diyor ki "Bu 1. Telafi şimdilik bununla idare edin ama 2. Telafi çok daha kapsamlı ve büyük olacak" neyi anlamıyorsunuz da adamlara giydiriyorsunuz ?

Senior Member
    Nickname
    GuestJusT4
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Abi şaka mı yapıyosunuz siz . Cidden bunları mı verdiniz . Çok merak ediyorum ikinci telafide neler verilecek.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Chaos'ta yine DC olan tek kişi ben değilim sanırım. Toplanın da sayımızı bilelim.

Exp veren tatto, scrol, amblem vremek yerine, haftada bir kaç kez yaptğınız exp eventları yapsanız daha iyiydi. Bu birincisine telafi denmez.

Umarım 2. telafide oyun içi her oyuncuya silver gemler, mavi kutular, fragmentler vs vs.. verirsiniz.

Ve

Premium, magic bag, oto loot veya peri, genie vs vs.. bunlarda zamanı kaybolanlar için kesinlikle verilmesi gereken telafiler.

Gerçek telafi budur. Bunun dışında telaficik olur.
    Last edited by ChampionOfTrakya; 03-26-2020 at 08:19 AM.

Junior Member
    Yine laglandı ve öldüm DDDDDDDD umarım sorun tamamen bendedir

Senior Member
    Valkry pus peri pathos bunların karşılığı bu mu .

Gerçekçi olalım LÜTFEN ! Telafi adı altın bize 50 şer can ve mana potu gönderseler de göndermeseler de hala bizler bu oyuna para yatırmaya ve hiç bir şey olmamış gibi oynamaya devam edeceğiz. Lütfen şuradan önünüze klavyeyi alıp ağzınıza geleni yazmayın. Sonuçta paşa paşa herkes bu illeti oynamaya devam edecek...