Page 1 of 59 1231151 ... LastLast
Results 1 to 10 of 586
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

Bağlantı Sorunları için İlk Telafi Paketi Hazırlandı!

Herkese Merhaba,

Son günlerde sunucularımızda yaşanan bağlantı sorunları sebebi ile kullanıcılarımızın yaşadıkları mağduriyetleri gidermek adına sizlere 2 aşamalı bir telafi paketi hazırladık.

Yapılacak 1. Telafi çalışması kapsamında kullanıcılarımıza gönderilecek hediyeleri aşağıda görebilirsiniz.

17 Mart - 25 Mart tarihleri Knight Online'a giriş yapmış olan tüm kullanıcılarımıza;
    *3 Günlük Lunar Tattoo
    *1 Adet Ascent Scroll
    *3 Günlük Event Emblem

-Event Emblem Etkisi
    EXP %20
    DEF 50
    NP +2

Event Emblem Nasıl Aktif Edilir?

Moradon'da bulunan VIP Manager Juliane NPC'sinden sırasıyla Compensation Check pathos gloves and other exchange, Emblem Exchange, [Event Emblem] Exchange ve [Event Emblem] 3 Days butonlarını takip ediniz.

EK bilgi: İlk telafi paketi bugün gerçekleştirilen sunucu bakımı ile birlikte kullanıcılarımızın oyun içi posta kutularına gönderilmiştir. Eğer bu hediyeleri posta kutunuzda göremiyorsanız ve gelen kutusunda 3. sayfa - 3. slota kadar eşyanız bulunuyorsa, lütfen posta kutunuzdaki bazı eşyaları envanterinize alınız. Hediyeler posta kutunuzda görünecektir.

Şunu özellikle belirtmek isteriz ki; yapılan bu telafi genel çalışmanın ilk aşamasıdır. Yaşanan sorunlar tamamen çözümlendikten sonra çok daha büyük bir telafi çalışması yapılacaktır. 2. telafi çalışması hakkındaki detayları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

Bu süreçteki sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Knight Online Ekibi
    Last edited by Khenarth; 03-26-2020 at 12:19 PM.

Umarım premiumlar ve pus eşyaları için de bir telafi söz konusu olur. Bu gelenlerin telafi olması mümkün değil

Senior Member
    daha büyük dediği; 7 günlük amblem,2x bdw scrolll ve 3 günlük solar tatto falan heralde.
    Last edited by IScamander; 03-26-2020 at 05:11 AM.

Senior Member
    Umarım 2. telafide pus itemlerinin süresi uzar çünkü bunla memnun olacak bir oyuncu bile yok.

Quote Originally Posted by IScamander View Post
    daha büyük dediği; 7 günlük amblem,2x bdw scrolll ve 3 günlük solar tatto falan heralde
    yazma öyle mesjları siliyorlar ben dişimi tırnagıma takıp para arttırıp kanat pathos peri falan alıyorum 83 lwlim adam bana yüzde 20 kagıdı veriyor 5 gun oyun yoktu adamlar bunu verıyor dusunebılıyor musun ben şaka yapıyorlar sandım telafi değildir dedim adamlar bildiğin ciddiymiş

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Valkry patos looting gibi esyalarimiz da göz onunde bulunur insallah

Senior Member
    event amblemi aktif edince peri ile aynı anda kullanılamıyor sanırım bu ilk telafi paketi olduğunu söyledikleri 2nci paket için çalıştıkları için bir sey söylemeyeceğim

2. paket premiumlar , pus eşyaları , yüksek exp eventlar tarzı bişey olur inşallah