Page 54 of 59 FirstFirst ... 4445253545556 ... LastLast
Results 531 to 540 of 586
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Böyük telafi paketini açıklayın bakem koca oğlan ... Bekleyip durun..

Senior Member
    iyi günler, gmler okur mu bunu bilmiyorum ama yazmak isterim..Dubai'de yaşayan ve üst düzey bi şirkette ( isim vermek istemem) çalışan kuzenim knighta tekrar başladı karantina sürecinde. Beni oyuna başlatan abimi 2 gün oyunda gezdirdim ve çoğu şeyi çok sevdi; Bdw, genie, chaos, çara ring basmak, draki vs vs vs. Ben bi kaç eleştiride bulundum ve bana '' sen k2'' zamanlarını görsen tapardın dedi. Ama onun ve yakın çevresinin tek büyük eleştirisi '' 83 yapmaya zaman yok'' Bence karantina sürecinde büyük bi exp, level atlama etkinligi gelebilr. Diceksiniz çar alsın. Evet o 83 level reb 10, 10 m npli alabilir fakat çevremizdeki herkes bu ekonomik güce sahip değil.

Senior Member
    Nickname
    ChuckBartowski
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Tüm oyuncuların bağlantı problemi giderildiğine göre artık tüm telafi isteklerini incelersiniz ben premium tarafında telafinin letter dan gelmesi tarftarıyım geçen sefer bir çok kişi mağdur oldu süre eklemesi yapılırken kimsenin mağdur olmaması için herkese 15 günlük swicth premium letterdan gelmeli.

Benim 3 chardaki lootlari veriyim üstüne oturursun güzel kardeş Mağdem çok sevdin 30 jr de en kotu 18 20 winim vardı gem telafisi kc telafisi 15 gun pire telafisi gelmezse millet oyuna küser kc almaz gblerini satar Ntt zarar eder

Junior Member
    premıum şart gelmesı cunku o kadar uzun sure gırıs yapamadı ınsanlar

Premiumlar bitti bitecek hala telafi bekliyoruz. Asıl telafiyi 2021 gelmeden yapacak mısınız acaba?

Senior Member
    artık gelmeli aç aç bekliyoruz

Senior Member
    Quote Originally Posted by AsuBesyo View Post
    Tüm oyuncuların bağlantı problemi giderildiğine göre artık tüm telafi isteklerini incelersiniz ben premium tarafında telafinin letter dan gelmesi tarftarıyım geçen sefer bir çok kişi mağdur oldu süre eklemesi yapılırken kimsenin mağdur olmaması için herkese 15 günlük swicth premium letterdan gelmeli.
    aynen katılıyorum L den 15 gün swicth gelmeli durduk yere sorun kargaşa cıkmasın L en temizi adam istediği an kullansın zorunlu kılmayın bazı şeyleri

Biz sizin vereceniz birseyiniz istemiyoruz bize sadece su lag olayini cozun bunun gibi seylere zamanizi kaybetmeyin gittin zamanizi lag cozmeyle gecirin yimin ederim en sonda carimi satip gidecem

Quote Originally Posted by JustLivePK View Post
    Biz sizin vereceniz birseyiniz istemiyoruz bize sadece su lag olayini cozun bunun gibi seylere zamanizi kaybetmeyin gittin zamanizi lag cozmeyle gecirin yimin ederim en sonda carimi satip gidecem
    Kendi adına konuş.....