Page 32 of 59 FirstFirst ... 22303132333442 ... LastLast
Results 311 to 320 of 586
    Junior Member
    Yorum silmekten başka bişey bilmiyorlar en iyisi oyunu birakmak .

Senior Member
    Öncelikle kapalı kalma durumuna bakarsak ciddi bir uğraş konusu çünkü hiç kimse global Bi oyunu bu kadar kapalı tutmak istemez ciddi zarar eder çünkü, neyse velhasıl kelam telafi paketi adına benimde Bi önerim olucak, dikkate alınır alınmaz bilemem, takdir edersiniz ki oyunda sadece draki farmı yapan arkadaşlar mevcut jr bile girmiyor bunlardan biri de benim, eğer telafi için kutu gem falan fişman L den gönderilcekse araya 2 3 tane weapon breaker da sıkıştırılması kanaatindeyim e tabi Bi tane de supply box

Umarım oyun açıldığında tüm problemlerden arınmış olur, 3 gün kapalı kalsın sorun değil, yeterki bundan sonra problem yaşamayalım, tekrardan kolay gelsin.

Junior Member
    15 yıl önce bıraktığımızdan çok da farklı bir noktada değil oyun anlaşılan. Hala halkla iletişimi çok düşük, bakımlar vs plansızca yapılıyor, hala bir dünya sorun var oyunda ve bu sorunların bedelini oyuncular ödemek zorunda kalıyor... Bir oyun yıllar içinde birazcık olsun düzelmez mi be kardeşim, sırf anılardan ötürü oyuna girmek istedik, bir dünya sorun bir dünya engel üstüne de oyuncuların hala semirilmesi...
    Knight Online'dan da yayıncı firmalarından da bir cacık olmayacak anlaşılan, her gelen hiçbir şey vermeden oyuncunun sırtına binme derdinde.
    Tabiii bunun için firmaları suçlamıyorum, sorun ve sorunlu olan sizsiniz arkadaşlarım. Bırakın oyunu adamlar size gelsin ne diye dolanıyorsunuz arkalarından

Junior Member
    Merhaba oyun son günlerde iyileşmeye başladı ve iş yerim dün itibari ile 1 hafta tatile girdi toplamda 10 gün tatil diye dün saat 16:00 da exp pre aldım 7/24 exp kasmaktı amacım (lwl 82 reb bile kasıcaktım aklımca) 2 saat sonra bakım geldi şuan için 1 günlük premium boşa gitti ve daha ne kadar gidecek belli değil. Ayrıca cuma-c.tesi-pazar exp kasacağım diye 1. telafi ödüllerini kırdırdım saat 17:00 da, 1 saat kullanabildim onlarda şuan boşa gidiyor. Merakla bekliyorum oyunu bırakacak mıyım bu gidişle bırakmayacak mıyım diye. Gerçek telefi telafinin telafiside olmalı benim telefim boşa gidiyor, herkesin son 10 gündür giden premium günleri, pus itemleri vs vs kadar ekleme yapılmalı ayrıca dahası da olmalı diye düşünüyorum. Herkese iyi oyunlar.

Junior Member
    Herşey güzel olacak.. Di mi nttgame

Akıl ve ruh sağlığımız için.. sunucu bakımları bittikten ve ciddi bir telafi paketi olan 2. Telafi Paketi'nin açıklamasından sonra yorum yapalım arkadaşlar..
    #evdekal
    Last edited by Drogath; 03-28-2020 at 07:57 AM.

Senior Member
    Nickname
    GuestJusT4
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Cidden hala oyun gelmedi mi

Member
    Nickname
    DefineX
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    2. Telafi verildiğinde premiumlular için premium uzatma gelirse şunu sormak istiyorum; Benim oyun gittiği zaman premiumum vardı bugün akşam 10 gibi premium bitecek. Telafi verilirken tarih aralığında databaseden çekilerek mi premium kontrol edilecek yoksa anlık olarak mı ? Yani benim premium bittiğinde, premiumumlara uzatma gelirse ve bana( benim gibilere ) gelmezse adaletsizlik olacağını düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Khaliz View Post
    Herkese Merhaba,

Son günlerde sunucularımızda yaşanan bağlantı sorunları sebebi ile kullanıcılarımızın yaşadıkları mağduriyetleri gidermek adına sizlere[COLOR="#FF0000"] 2 aşamalı[/COLOR] bir telafi paketi hazırladık.

Yapılacak [COLOR="#FF0000"]1. Telafi [/COLOR]çalışması kapsamında kullanıcılarımıza gönderilecek hediyeleri aşağıda görebilirsiniz.

17 Mart - 25 Mart tarihleri Knight Online'a giriş yapmış olan tüm kullanıcılarımıza;
    *3 Günlük Lunar Tattoo
    *1 Adet Ascent Scroll
    *3 Günlük Event Emblem

-Event Emblem Etkisi
    EXP %20
    DEF 50
    NP +2

Event Emblem Nasıl Aktif Edilir?

Moradon'da bulunan VIP Manager Juliane NPC'sinden sırasıyla Compensation Check pathos gloves and other exchange, Emblem Exchange, [Event Emblem] Exchange ve [Event Emblem] 3 Days butonlarını takip ediniz.

EK bilgi: İlk telafi paketi bugün gerçekleştirilen sunucu bakımı ile birlikte kullanıcılarımızın oyun içi posta kutularına gönderilmiştir. Eğer bu hediyeleri posta kutunuzda göremiyorsanız ve gelen kutusunda 3. sayfa - 3. slota kadar eşyanız bulunuyorsa, lütfen posta kutunuzdaki bazı eşyaları envanterinize alınız. Hediyeler posta kutunuzda görünecektir.

Şunu özellikle belirtmek isteriz ki; yapılan bu telafi genel çalışmanın ilk aşamasıdır. Yaşanan sorunlar tamamen çözümlendikten sonra çok daha büyük bir telafi çalışması yapılacaktır. [COLOR="#FF0000"]2. telafi çalışması [/COLOR]hakkındaki detayları önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

Bu süreçteki sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Knight Online Ekibi
    2.telafi ödülü 1 kutu limon kolonyası ,1 kutu maske ve 1 kutu eldiven olur diye tahmin ediyorum.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Amma uzadı konu Hiç bir şey vermeseler ne olacak sanki oynamayacakmısın hakmı talep edebileceksin ne olacak

Geçen seferde oldu ne verdiler sanki ? 3 gün pre verdiler 2 gün kullanamadı millet zaten presi kaybolan oldu süre aynı anda giden oldu

Bırakın uzatmayın verirlerse verecekler zaten.

ceplerinde yılan var bunu ögrenin artık.
    [FONT=Book Antiqua]JustInTime[/FONT]

Arkadaşlar merhaba ,clandaki arkadaşlarımızla karar aldık premium cektık.dedık bu aralar vaktimiz bol toplu pk atarız dedik.pus cektık,premium kırdırdık ne güzel farm ,exp.......oyun içi eski günlerdeki gibi onlınenız.bir baktık oyun gitti,bu aralar oyun genel olarak dc verıyor ve dünden bu yana , suanda dahil oyuna hiç giremiyoruz.bizim gibi çok oyuncu var suan,premium,pus (pathos..... vs ) alıp kırdıran.Lütfen rica ediyoruz biz oyunculara yardımcı olun.İnşallah bu konuda yardımcı olursunuz.Saygılar.