Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Thread: Turknet sorunu

Junior Member

Turknet sorunu

Merhabalar herkese,

Türknet internet sağlayıcısını kullanıyorum. Knight içerisinde garip bir şekilde lag problemim var ve bu sadece Knight online için geçerli olan bir problem. Aynı serverda yanımdaki arkadaşım TTNET li ve herhangi bir sorun yaşamıyor. Aynı zamanda foruma ve siteye de bağlanamıyorum. Bu konuyla alakalı bir çözüm veya başka problem yaşayan var mı acaba ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Türknet, TTnet altyapısını kullanmaktadır, kısaca isimden başka hiçbir farkı yoktur. Oyuncuların yaşadığı lag problemiyle ilgili çalışmalar devam etmektedir. Eğer yaşadığınız problem oyundan değil de ISS'den kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız Türknet müşteri hizmetlerine bilet atarak hattınızın kontrol edilmesini talep edebilirsiniz. Eğer hattınızda sorun yoksa muhtemelen kısa süre içinde lag sorunu teknik ekip tarafından düzeltilecektir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Yanlis anlama beni o firma pismanliktir. Musteri temsilcisine ulasamassin. Siteden sikayet kaydi birak filan ugrastirmaktan baska isleri yok Sadece Ucuz. Eger Alt Yapin Saglamsa Arkdasinin Kullandigi interneti kullan En azindan Telefonun ucunda Bir Muhattap bulabiliyorsun.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Yanlis anlama beni o firma pismanliktir. Musteri temsilcisine ulasamassin. Siteden sikayet kaydi birak filan ugrastirmaktan baska isleri yok Sadece Ucuz. Eger Alt Yapin Saglamsa Arkdasinin Kullandigi interneti kullan En azindan Telefonun ucunda Bir Muhattap bulabiliyorsun.
    Türknet'in en kötü tarafı sesli iletişim kuracağın müşteri hizmetlerinin olmamasıdır ancak uygun fiyata TTNet altyapısıyla kotasız internet veriyor. Sorun yaşamadığın sürece bence ülkedeki en iyi seçeneklerden birisi, yaşadığın sorun çok büyük değilse 1-2 gün içinde çözebiliyorlar. Büyük bir sorunsa zaten evine yine Türk Telekom geliyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Türknet'in online işlemleri , telefonla arandığı zaman''Modeminiz 5 dakikadır fişe takılı mı ? İnternet ışığı yanıyor mu ? Tamam arıza kaydınız oluşturuldu.'' diyenlerden daha seri sorun çözüyor.

yahu Türknet,e bi sövmediğiniz kalmış

ben evimde Türk telekom 50 Mbit VDSL kullanıyorum dün akşam başlayan ve hala devam eden Lag var, yani sorun Türknet deyil

Oyunda sorun OYUNDA.

DC Sorununu çözdükten sonra Lag başladı bendede Lag var

Türk telekom 50 Mbit VDSL kullanıyorum.

Junior Member
    ben foruma girebilmek için bile vpn açıyorum lagdan 2 gündür oyun oynayamıyorum oyuna güncelleme atıp sadece altarın askı sorununu mu çözdüler gerçekten

bende türknet yapadayım herkes dc yerken ben yemiyordum ne zamandır bu dc sorununu çözdünüz türknet kullanan ve tnet altyapısı olan herkesde 1 ,2 snlik lag mevvut oyun oynanmamıyor ne zaman düzelteceksiniz? gerçekten oyun felan oynanmıyor bu lafda dc den daha beter

Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    turknet kadar ıyı hızmet veren bır fırma yok suan 1.5 senedır kullanıyorum bazen aylarca kesıntı olmadıgı bıle oluyor

Tags for this Thread