Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Laziio View Post
    Mahkeme kendi verdiği kararı bile bozabiliyor orda yazması sadece caydırıcılık olabilir.Ne büyük firmalar yaptıgı tek taraflı sözleşmelerin ardından ne büyük tazminatlar ödediğini bilirim
    Çok takmayın o arkadaşı. Yazdığı şeyler saçma olduğu için moderatörler bile farkında ve yaptığı yorumları siliyor. Boşver yani ağzı olan konuşuyor gibi düşün.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SscnaxTurk View Post
    13. SERVİSİN KESİLMESİ
    (b) Hizmetin, şirketin kontrolü dışında da kesilebileceğini ve istediğiniz zaman Hizmete ya da hesabınıza erişebilmenizin garanti edilmediğini kabul etmiş bulunuyorsunuz. Şirket makul kontrolü dışındaki hizmet kesilmesi, gecikmesi ya da herhangi bir sebeple performans hatasından sorumlu tutulamaz.

(c) Şirket bu hususta (a) ve (b) paragraflarında açıklanan durumlar ve herhangi bir Hizmet kesilmesi nedeniyle ücretli hizmetlerin ve NPoints satın alımlarının tümü ya da bir kısmını geri vermek zorunda değildir.

hiçbir hakkın yok

kaynak : https://www.nttgame.com/tr/corporate/useragreement
    Türkiyedeki tüketici haklarıyla alakalı zerre bilgin yok ya da hukuktan hiçbir şey anlamıyorsun oyundan kaynaklı problemlerden dolayı insanlar harcadığı paranın karşılığını alamıyor bu sebepsiz zenginleşmedir ve hukuki anlamda yaptırımı var senin sözleşmede neyi kabul edip etmediğin tüketici mahkemesinin umrunda değil eğer tüketici madursa mahkemeler tüketiciden yanadır

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by incisever2 View Post
    Sorun yok hocam şu ana kadar kendimi hiç ezdirmedim. Beklerim yeter ki sonuçlansın ister 1 ayda ister 1 senede. Konunun Ss'leri de alıyorum silinme ihtimaline karşı. Hak hukuk biliyoruz çok şükür. Ben Şırnakta başıma havan düşerken kazandığım parayı kimseye yar etmem!
    Şırnakta nerdesin ki ben 2 yıldır havan göremedim burda düştüğünü vs de hangi bölge ora

Kredi kartına chargeback yap, 1 aya paran iade oluyor. Kredi kartıyla aldıysan tabi.

Member
    Nickname
    Nuwanda
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    EverGreen
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by XenfoAmgels View Post
    Şırnakta nerdesin ki ben 2 yıldır havan göremedim burda düştüğünü vs de hangi bölge ora
    Silopi'deyim. K/m Obüs teknisyeniyim. Bölgeden yeni geldim buraya. 1, 1.5 yıl önce ilk taşındığımızda düşen havanların haddi hesabı yok. Sen nerdesin acaba?

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    başıma havan düşerken!
    demişken dc başladığından beri
    call of duty serisine başladım
    öneririm

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Silopi'deyim. K/m Obüs teknisyeniyim. Bölgeden yeni geldim buraya. 1, 1.5 yıl önce ilk taşındığımızda düşen havanların haddi hesabı yok. Sen nerdesin acaba?
    Ben her yerdeyim Timdeyim Timde olduğum halde senin dediğin gibi havan mavan 2 yıldır istiparat yokta şaşırdım ona bakacam şimdi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SscnaxTurk View Post
    13. SERVİSİN KESİLMESİ
    (b) Hizmetin, şirketin kontrolü dışında da kesilebileceğini ve istediğiniz zaman Hizmete ya da hesabınıza erişebilmenizin garanti edilmediğini kabul etmiş bulunuyorsunuz. Şirket makul kontrolü dışındaki hizmet kesilmesi, gecikmesi ya da herhangi bir sebeple performans hatasından sorumlu tutulamaz.

(c) Şirket bu hususta (a) ve (b) paragraflarında açıklanan durumlar ve herhangi bir Hizmet kesilmesi nedeniyle ücretli hizmetlerin ve NPoints satın alımlarının tümü ya da bir kısmını geri vermek zorunda değildir.

hiçbir hakkın yok

kaynak : https://www.nttgame.com/tr/corporate/useragreement
    kendini hukukçu sanan cahil insan. Hukukçu abinden bir madde al sana

"Kanunun emredici hükümlerine, ahlaka, kamu düzenine, kişilik haklarına aykırı veya konusu imkansız olan sözleşmeler kesin olarak hükümsüzdür. Sözleşmenin içerdiği hükümlerden bir kısmının hükümsüz olması, diğerlerinin geçerliliğini etkilemez"
    "

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus