Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Angry MAGELERE CZ chat görevi yapmak YASAK mı

82 LWL çar sw sc basmışım 3.5 K HP var ama CZ chat 1. görevde içeri giriyorum son odaya giderken okçular durmadan yatırıyor . Ya amacınız ne amacınız ??????? Alın bakın bu kadar serice bu kadar fazla damageye bu mageler nasıl dayanacak. Görevlerin amacı karakter gelişimine yardımcı olmak biz bu görevleri full +3 takı ile mi yapmamız gerekiyor ???????????????????????????????

Not: M12 basmama rağmen ne yaptıysam sw sc li geçemedim

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Okçuları kesmiyor musun? Evet mageleri çok zorluyor o görev ama bitirmiştim.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Mage ile zor ama kolaylaştırabilirsin.
    Okçuları kese kese gideceksin veya guard atıp hepsinin ona vurmasını sağlayacaksın. (82 olduğun için guard iptal)
    O yüzden kapılardan sonra Respawn noktalarına kayıt olup, ölünce char açılmadan okçuları geçip gitmeyi dene. En kolayı bu. Guard yoksa dediğim gibi respawn noktasını seç ölünce hemen koş git boss'a.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Mage ile zor ama kolaylaştırabilirsin.
    Okçuları kese kese gideceksin veya guard atıp hepsinin ona vurmasını sağlayacaksın. (82 olduğun için guard iptal)
    O yüzden kapılardan sonra Respawn noktalarına kayıt olup, ölünce char açılmadan okçuları geçip gitmeyi dene. En kolayı bu. Guard yoksa dediğim gibi respawn noktasını seç ölünce hemen koş git boss'a.
    Aynen dediğin gibi yapılıyor ama işkence . Görevlerin amacı karakterin gelişimini sağlamak mage için ise tam tersi . Gelişimini sağladıktan sonra item dizdikten sonra göreve gitmen gerekiyor. Bildiğin mob ile 1 vs 1 atıyoruz . Bu kadar zorlayıcı olmamalı . içinden çok değerli eşya atar falan o zaman okey. Ama bunun için çok aşırı saçma

Senior Member
    Quote Originally Posted by tojara View Post
    Okçuları kesmiyor musun? Evet mageleri çok zorluyor o görev ama bitirmiştim.
    Kanka yakın menzile girince hepsi koşuyor . Çeteler

Senior Member
    magede solo ölüm malesef
    sadece bu görev de değil ms olsun düşük levellerde içeri girilen silah görevleri olsun solo kaldığında gerçekten işkence seviyelerine taşınıyor

Şimdi dostum sakin olup moradona geçiyorsun. Ordan bütçene göre hera patrik cougar transformation scroll alıyorsun ya da pustan da çekebilirsin. Sonra içeriye girip buffsız ac siz keyfe göre sw sc siz görevini yapıyorsun.tüm cz chat toplam 4.5 5 saat içerisinde bitiyor görev. 20 lisi destanda 30 35 m arası gidiyo sana 4 5 paket yeter 8 10 m ye yaparsın tüm cz chati. Kolay gele

Junior Member
    kesinlikle bende şuan 71 lw im içeri girer girmez hakkı rahmetine ulaşiyorum ciddden çok saçma bi durum herkes yaparken mageler yapamiyor !!

Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    74 mage ile sw sc basıp sadece pot ve koşarak son bossa giderek yapmıştım. başka türlü yapılmıyor zaten.
    o okçuları kesmekte mümkün değil karşılarında durmakta.
    harcadığınız potun haddi hesabı yok zaten.

1.boss:içeri çektiğinde bosa 18 atacaksın sonra yatacaksın kalktığızda zehir damagesi işlediği için boss towna kadar geliyo bosu townda keseceksiniz
    2.boss:yakınındaki 2 tane yaratığı kesin sonra bosu kesin
    3.boss:lr iseniz blinki çiftleyerek kaçın fr iseniz direk 72 stafıyla okçuları kesin geçin