Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 115
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Siz böyle oldukça oyun daha çok sövüşler sizi . Adam diyor oyunlar yada steam gibi platformlar ülkemizi düşünerek doları hep sabit tutuyor kimileride yüzde ile alıyor .
    Bunlar da yok dolar artı yok bilgisizlik .Neden sabit kur olmuyor diye düşünmek akılarına gelmiyor . Yada oyundan ev geçindiren modeler düşerse aç kalırız diyorlar

alışmışlar ne denilirse sorgusuz sualsiz kabul etmeye. Kanıt da atsam anlamayacaklar. Acıyorum

Quote Originally Posted by savitar4 View Post
    Siz böyle oldukça oyun daha çok sövüşler sizi . Adam diyor oyunlar yada steam gibi platformlar ülkemizi düşünerek doları hep sabit tutuyor kimileride yüzde ile alıyor .
    Bunlar da yok dolar artı yok bilgisizlik .Neden sabit kur olmuyor diye düşünmek akılarına gelmiyor . Yada oyundan ev geçindiren modeler düşerse aç kalırız diyorlar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Pus fiyatları Mgamenin elindeyse cok kullanılan itemlerin cash fiyatları sizin elinizde bari onları düşürün..

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    anlayamadim şu benim premiüm fiyatlarini kim belirliyor haberimiz olmadan zamlaniyor bronze premiüm 52 53 tl arsinda aliyordum suan 60 tl olmuş

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lllUranialll View Post
    anlayamadim şu benim premiüm fiyatlarini kim belirliyor haberimiz olmadan zamlaniyor bronze premiüm 52 53 tl arsinda aliyordum suan 60 tl olmuş
    Mgame belirliyor. Benim bildiğim 2005 yılından beri 400 cash(kc,npoint) 5 dolar. Dolar yükseldikçe fiyatının yükselmesi de normal. Zam yapılmıyor, dolar yükseliyor. dolar düşse fiyatı da düşecek mesela. Güncel kur 6,5 TL. Premium ve npoint fiyatları dolar bazında sabit. Dolar ne yönde değişirse fiyat da o yönde değişir. Bu kadar basit. Dolar 3 lirayken 3200 cash 120 liraydı mesela

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Şu an için NTTGame sitesi üzerinde bulunan satış fiyatında herhangi bir değişiklik yok.

Bilginize,

çok yazık global çalışan oyunlar sabitleme yaparken uskonun yapmaması entresan.

Oyuncuların her şeye razı olması ilk sebebi. Tabii bu oyunun kitlesi ne denilirse yapılmaya çok müsait. Sen gibi

Quote Originally Posted by asgasgsagasasfasfasf View Post
    Kardeşim neden o zaman riotgame Avrupa sunucusu ile turkiye sunucusu arasinda fark var veya Steamda dolar 3.5 tl hic dusundun mu? Peki steamda neden pre fiyatlari falan farkli onlari dusundun mu ? Dusunmedin.bende oyle düşünmüştüm

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Mgame belirliyor. Benim bildiğim 2005 yılından beri 400 cash(kc,npoint) 5 dolar. Dolar yükseldikçe fiyatının yükselmesi de normal. Zam yapılmıyor, dolar yükseliyor. dolar düşse fiyatı da düşecek mesela. Güncel kur 6,5 TL. Premium ve npoint fiyatları dolar bazında sabit. Dolar ne yönde değişirse fiyat da o yönde değişir. Bu kadar basit. Dolar 3 lirayken 3200 cash 120 liraydı mesela
    Kardeşim neden o zaman riotgame Avrupa sunucusu ile turkiye sunucusu arasinda fark var veya Steamda dolar 3.5 tl hic dusundun mu? Peki steamda neden pre fiyatlari falan farkli onlari dusundun mu ? Dusunmedin.bende oyle düşünmüştüm

Oyuncuların her şeye razı olması ilk sebebi. Tabii bu oyunun kitlesi ne denilirse yapılmaya çok müsait. Sen gibi

Quote Originally Posted by asgasgsagasasfasfasf View Post

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bizim 50 kuruş adamların 1 lirası gibi korelilerin . Sırf kura bile ayarlasalar karları yüksek oluyor .Ama bu kadar tokatlanıcak insan varken kuveyt dinarı ile geçirmemeleri hata d