Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 111 to 115 of 115
    Junior Member
    Quote Originally Posted by R4TKAR View Post
    Oyuna yaklaşık 1 haftadır stabil olarak bağlanamıyoruz. Giden premium sürelerimiz, perilerimiz, oto lootlarımız, VIP keylerimiz ve sayamadığım daha'sı...

NTTGAME'den İLK HAMLE GELDİ!

NttGame, 1 haftadır oyuna girememizin sonucunda cash fiyatlarına 2 liralık zam yaptı. 31 lira olan cash fiyatı güncellenerek 33 liraya yükseltildi. Bu hamleden sonra "NTTGAME, dc sorununu çözmeye çalışmıyor" dedikodularına son verdi.

OYUNCULAR MUTLU

Oyunu oynayan oyuncular yani biz, oyunun düzelmesini umursamayarak cash fiyatlarındaki artıştan dolayı NTTGAME'e teşekkür ediyoruz.

ZORUNLU BİLGİLENDİRME

PUBG,CSGO,COD gibi oyunlar, oyun içi dolar kur farkını Türkiye pazarına göre ayarlayabiliyor.. Yani 6.46tl olan dolar kuru oyun içinde 3.5 gibi yansıtılabiliyor Bu tamamen firmanın elinde olan bir şey.

PUBG

STEAM

Dediklerine katılıyorum. yapabilecek birşey yok biz insanların canı yanmasın istiyoruz. tepki koyun diyoruz. ama koyun çok dostum.
    Pubg çıktıgında çinde sw si yok tu. Çinli oyuncular ping yüzünden oynayamıyoruz, artık oynamıycaz dedi. Çine server açtırdılar.
    Yani NTT nin bence gram suçu yok , yolunacak tavuk olmamak önemli.

Quote Originally Posted by wultrox View Post
    Dediklerine katılıyorum. yapabilecek birşey yok biz insanların canı yanmasın istiyoruz. tepki koyun diyoruz. ama koyun çok dostum.
    Pubg çıktıgında çinde sw si yok tu. Çinli oyuncular ping yüzünden oynayamıyoruz, artık oynamıycaz dedi. Çine server açtırdılar.
    Yani NTT nin bence gram suçu yok , yolunacak tavuk olmamak önemli.
    artık hiçbiri umrumda değil. dediğim gibi umarım 3200 cash 500 tl olur

Korekoya bakarsan oyunun %50 si uskoda yok ama gelgelelim koredekiler gibi bizde 5 dolardan alıyoruz cashi 2 buçuk dolar olsun yada her özellik gelsin korekodan.Yok onu suistimal ederler bunu bilmemne yaparlar bunların hiçbiri beni ilgilendirmiyor.Oyunun güvenliğini sağlamak hileyi engellemek yönetimlerin işi bunun için maaş alan insanlar var.

Junior Member
    Quote Originally Posted by R4TKAR View Post
    artık hiçbiri umrumda değil. dediğim gibi umarım 3200 cash 500 tl olur
    Destan'da oynuyormuşsun. Nickin nedir? Merak ettim.

Quote Originally Posted by StinsonQQ View Post
    Destan'da oynuyormuşsun. Nickin nedir? Merak ettim.
    Kullanıcı adımda yazan isim. R4TKAR