Results 1 to 3 of 3
    Senior Member
    Nickname
    Ac1dBurn
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    GeniuS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

TryAgain Clan [1st] Pk & Vs Movie Olympia Knight Online 2020 [Special by Ac1dBurn]

Herkese Selamlar
    Dizi tadında her hafta bir bölüm gelecek şekilde TryAgain clan serisine başlamış bulunmaktayım
    fakat bu seri diğerlerinden farklı olacak normalde tek tek clan memberlerine video yapıyordum fakat bu seride o kadar uğraşmayacağım
    Videodaki içeriği, müziği ve edit uyumunu eleştirip ve öneri içeriklerinizi yorum olarak yazarsanız sevinirim.
    Herkese İYİ SEYİRLER İYİ EĞLENCELER!
    You can't be immortal,
    But you can make people remember
    you for many of years.

Junior Member HugeAssasian's Avatar
    Nickname
    Bugsy
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    MurderINC
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Ben oldukca guzel buldum eline saglik. Keyifle izledim
    canim Olmypia bu oyuna basladigim ilk serverdi sanki sizle oynuyormuscasina severek izledim )))

Bu arada bir sorum olacak, videonun basinda ve son karelerde atack ve def scsinin yaninda hemen sari renkte bir sc basili, 2 limon gibi duruyor gorseli. Onlar nedir acaba ?

Tesekkurler!
    Bugsy - Vega

Benjamin “Bugsy” Siegel rose from the rough streets of New York City to the height of fame and fortune in sunny Southern California, but his violent death helped expose the dark side of Mob life. Although his life was cut short at age 41, he played a pivotal role in building modern Las Vegas.

Senior Member
    Nickname
    Ac1dBurn
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    GeniuS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HugeAssasian View Post
    Merhabalar,

Ben oldukca guzel buldum eline saglik. Keyifle izledim
    canim Olmypia bu oyuna basladigim ilk serverdi sanki sizle oynuyormuscasina severek izledim )))

Bu arada bir sorum olacak, videonun basinda ve son karelerde atack ve def scsinin yaninda hemen sari renkte bir sc basili, 2 limon gibi duruyor gorseli. Onlar nedir acaba ?

Tesekkurler!
    merhabalar
    teşekkürler
    bu videodaki olympia eski olympia degil yeni olympiadır.
    sarı renkli limonlar event vardı bir ara o eventten cıkan ap def np can vb. extra red pot gibi basılan şeylerdir tabi şimdi kaldırdılar
    You can't be immortal,
    But you can make people remember
    you for many of years.