Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Junior Member

Oyuna yapılan DDOS saldırısı hakkında CİMER 'e yaptığım başvuru

ürkiyede faaliyet gösteren bir firma haftalardır DDOS siber saldırısı altında. Bu saldırı yüzünden ben mağdur durumdayım!
    DDOS saldırısına uğrayan, Türkiye ofisi olan firma nttgame.com
    Haftalardır süren bu Bu saldırıyı Bilişim suçları merkezine bildirdiklerini ifade ettiler forumda

CİMER'e başvurup konuyu size iletmemin sebebi;
    Ülkemin, siber saldırılara karşı koruması yok mu ? Bu saldırı turkiye.gov.tr ye yapılsa yine bu kadar uzun
    sürmesine izin verilecekmiydi

Siber suç merkezine bildirildiği halde saldırıyla alakasız kalınıp önlenememesinin sebebi nedir ?
    Şikayetimin ilgili bakanlığa iletilip 1 gün içerisinde çözüm bulunup bana dönüş yapılmasını bilginize arz ediyoyorum

Bu konuda Ununu elemiş, eleğini duvara asmış kişilerin yardımına ihtiyaç duyarsanız eleği bir seferliğine indirebilirim.
    Umarım ki Ülkemin bilişim suçları merkezine imamları doldurmuş olmayasınız, birilerinin eleğini indirmesine muhtaç olmayasınız !

Ülkemde faaliyet gösteren bir firmanın siber saldırıya uğraması ve bunun çözülememesi diye birşey olmamalı
    İlgili bakanlığın sorunu çözmesini ve bu konuda beni Bir gün içinde bilgilendirmesini arz ve talep ediyorum

kesin böyle yollamışsındır gönülden inandık

aferin tebrik ederim.. ama bulundugu valılüğe sana bilgi vermeleri dogrutusunda yazı yolladırlar . sana mail olarak valılkdekı sekreter kafasına gore yazar sana cevabııı... burası turkıye işine bak gemını yurut

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    valla oyundan beyniniz erimiş kaybolmuş, şu devletin resmi makamına yazdığı laubali yazıya bak herkes nttgame değil dikkat edin

Bunu yapmak senin ne haddine ?

Junior Member
    Eğerki sıkıkntıyı laubbal olarak değerlendirirlerse, eleği indirip karşılılk vermek durumunda kalırrız ! Bu ülke sahipsiz değil. Cevabı bekliyorurm!
    https://www.youtube.com/watch?v=4egrePLXWAw

Ben başvurumu yaptım, öyle partili partisiz CB anlamam, sorunumu çözmek zorunda
    Bu ülke sahipsiz değil !
    Ne mutlu Türküm diyene !
    Last edited by sindorz; 03-24-2020 at 12:23 AM.

Senior Member
    Daha başındaki sıkıntının nereden nasıl geldiğini bilmeyen ve alaycı bir tavırla hakir görmeye çalıştıklarından küstah bir şekilde yardım dilenen birinin hadsizce diklenmesi, ne bileyim Allah zihin açıklığı versin.

arkadaş neyin kafası bu oyunadamı siyaset bulaştırıyorsunuz. ayrıca sen meraklanma oyun yetkilileri şuanda senden daha fazla zarar ediyor emin ol ki senden önce gerekli yerlere başvuru yapılmıştır gerekli işlemler başlatılmıştır. ayrıca o ss alıp koyduğun şeyleri yazmadığını çok iyi biliyoruz. buraya gelip siyaset yapmasak daha iyi olurdu.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    1 gün içerisinde tarafıma cevap verilmesini istemişsin. Sen ne kullanıyorsan bizede ver
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Umarım ki Ülkemin bilişim suçları merkezine imamları doldurmuş olmayasınız,
    ben şu mesajını okuyan olsam açıkçası kesinlikle seni ciddiye almazdım
    hatta sistemi gereksiz kullanıyor diye hakkında soruşturma başlatırdım