Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Hangi Serverde Başlamalı ?

Arkadaşlar kolay gelsin öncelikle yeni başlayacak arkadaşlar sormak istedi hangi server pazar farm pk açısından daha canlı bağlantı sorunlarından sonra başlayacak arkadaşlar için genel bir bilgi verilirse seviniriz

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Günlük kaç TL kasmayı düşünüyorsunuz ona göre söyleyelin?

Senior Member
    steam ko da basla usko dc den yıldık itemlerimi satıyorum oyunda durabildiğim kadarıyla başa cıkamadılar 1 tane ddoscuyla steamko gel

Senior Member
    amacın farm yapıp char dizmekse yani maddi kazanç düşünmüyorsan eski serverda başlamak daha iyidir yeni serverlara göre farm slotları nispeten daha rahatdır hoş sağolsunlar oyunda farm diye birsey bırakmadıkları için

Senior Member
    Quote Originally Posted by han_S5Hb32kY View Post
    steam ko da basla usko dc den yıldık itemlerimi satıyorum oyunda durabildiğim kadarıyla başa cıkamadılar 1 tane ddoscuyla steamko gel
    steamde oynuyorum aynı sorun orda da vardı yaklaşık 45 gün önce Premium boşa gitti falan bende uskoya döndüm suan için steamde dc sorunu olmamakla birlikte 1-2 saniye lik lag sorunu var ayrıca steam ko üvey evlat muamelesi görüyor steamde cypear serverı nispeten usko nun eski servarlarına yakın sayılabilir cz de yeri geliyor 150-200 kişi olıyor yeri geliyor 50-100 arası

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    vallaha verecegınız paraya yazık hıc kasmayın gıdın baska otun oynayın hatta private oynayın 50tl ver bır ay boyunca kral gıbı oyna boyle oyun mu olur be bı acıklama ne bır bılgı ne bır savunma hakkı herturlu adaletsızlık bu oyunda yayıncılara tanınan opsıyonlar vs vs say say bıtmez