Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 127

Thread: Telafi

Junior Member
    Nickname
    SiLVeR
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by asta_na_pan View Post
    telafi için kaybedilen preminyumların iyadesi yeterlidir kesinlikle fazlasına gerek yoktur sebebine gelince oyunda sıkıntı oldunu sonucta herkes biliyor bunu bile bile exp kasarsan bu senin sorumluluğundadır yönet,c,lerin değil sonra burda gelip ağlıyorlar dc oldum expe yattım geniem boşa gitti vs. kasma kardeşim sana zorla kas diyenmi var oyun sıkıntılı biliyosun neden bile bile kasıyosun
    Buna tuzu kuru olmak deniyor,reb 10 yapmışsın oyun düzgünken.Başkalarıda yapmaya çalışıyor oyun açık ve bir süre dc olmadığını gören slotlara gidip expe yattılar.
    1+1 çok gereksiz olur sonuçta reb 5 ve üzeri bir çarın tek yatışta kaybettiği exp miktarı 80 altında birkaç lvl aldıracak kadar.Asıl telafi exp ve farm yapanlar için exp,noah ve drop artışları olmalı.Exp boss ve normal boss eventlar olabilir.+ olarak boşa giden pus ürünlerininde telafi edilmesi şart.

Junior Member
    bu dc durumunda görev yapayım dedim brahman görevini yaptım aof geçtim dc oldum çar oyunda dedi dc ettim girdim aofa yatmışım
    draki giriyorum dc oluyorum exp alamıyorum drop alamıyorum
    jr giriyorum dc yiyorum drop alamıyorum
    giden premium günleri kasmak istediğim expler her şey zaman kaybı oldu
    (bu süreçte oyun içerisinde kayıp yaşayabileceğiniz durumlara dikkat edin. notu var ancak bu oyunda her dc olduğumuzda kayıp yaşıyoruz)
    oyuna giriyoruz oturuyoruz yine dc yiyoruz
    kaybedilen durumları günlük exp görev telafisi czde gelen nplerin arttırılması drop oranların arttırılması gibi ciddi etkinliklerin yapılmasını talep ediyoruz
    şimdiden teşekkür ederiz

Junior Member
    Oyunda insanların ne beklediğini gördüğüm için 1+1 dedim genelde en çok konuşulan görev sıfırlanması ve 1+1
    Dediğiniz gibi 1+1 koxperlara yarar
    Benimde 83+ karakterim var
    Kaybedilen exp bu seviyelerde zor elde ediliyor
    O sebeple mağduriyeti gidermek için
    Görev sıfırlanması
    Yetkililerin belirlediği bir süre premium
    Pus indirimi muhtemelen olmaz
    Önemli olan oyuncuların mutlu olması
    İyi forumlar.

verilecek olan tek telafi ödülü 3 günlük premium ve oda sadece premium u olan kullanıcılara çünkü bu oyunda birtek onlar mağdur oluyor pay2play olduğu için. onun dışında bir telafi beklemeyin bile.

Senior Member
    exp event açın ya

1+1 83 +kasan adama ne faydası olucak telAfi pus itemlerine ne olucak giden exp ler ne olucak telafisi exp event olmaması gerek

düzeltin artık şu oyunu ya bu kadar mı çaresiz korunmasız bu sunucu güvenliği

Arkadaşlar oyunda hali hazırda hala mevcut olan dc sorunları ile ilgili telafi yapılacağını biliyoruz fakat bu telafi ödülü 3 günlük pre 2 günlük %100 exp event olmaması kanaatindeyim. oyuncuların bu duruma sessiz kalmasın bu oyunu hepimiz oynuyoruz hepimiz için. kayıplar

JR , BF , FT , Farm , PK , EXP ( ölmek değil kasamamak )

görevler sıfırlanabilir. daha oncelerde görevler sıfırlanmıştı tekrar yapılabilir.

%200 exp evet, 3 günlük pre , pusların uzatılması.

3. secenek olarak her iki maddeninde yapılması.

oyuncuların ÖZGÜRCE katılabileceği anket acılması taraftarındayım

oyun içinde bir telafi olcaksa bu herkesin işine yarayacak birşey olması gerekir buda oyundaki görevlerin sıfırlarnmasını gerektirir. başka birşey telafi edeceğini pek sanmıyorum.

1+1 geleceğine görev sıfırlaması gelmesi daha mantıklı.