Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 101 to 110 of 127

Thread: Telafi

Senior Member
    bence tüm pus ürünlerine ve Premiumlara 7 gün eklenir bu zaten herkesin beklediği bir şey ama sadece bununla kalmamalıdır

steamko da söyle bir etkinlik var her ayın ilk cuma günü exp coins boss event yapılıyordu yaklaşık 45 dk falan sürüyordu hem exp hemde coins kazanıyorduk ortalama 1 gb yakın para geliyordu sonra coins kaldı sadece exp boss event oldu usko da yeniyim burda böyle bir etkinlik yoksa exp yatan insanların kaybını önlemek için exp coins eventi yapılabilir

1 hafta boyunca jr chaos bdw vs gibi etkinliklerin ödülleri x2 yapılabilir

Senior Member
    7 şer gün war+exp pre(letter gönderimi)
    2x 7 şer gün kanat,peri,vip key,bag.

Kutu ve gemlerin kazanılacağı kesin değil, bu sebepden dolayı yaşanan 1 haftalık pus ve pre kaybını 14 gün olarak telefi etmeye çalışmak daha doğru olur gibi geliyor.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Olması gerekenler:

-Bu süreçte DC ve laglardan ciddi exp kaybeden yüksek level karakterlerin telafisi için tüm serverlarda aynı anda yapılması şartıyla 1 ya da 2 kez Exp Boss Event. (tek tek yapılınca sunucular çöküyor bunu artık yapmamak lazım, aynı anda tüm serverlarda olursa herkes kendi server'ında kendi karakterinde girer lag ve dc sıkıntısı daha az yaşanır)

-2 kere Exp Boss Event yapılsa dahi kaybettiği expi geri alamayacak oyuncular olacağı için tüm oyunculara 3'lü-5'li-10'lu (artık hangisi işlerine gelirse) trade edilemeyen ve pazara konamayan %100 exp recovery sc. (Trade edilemeyeceği ve pazara konamayacağı için bu süreçte bunu kullanmış Rebirth karakterlerin telafisi olmuş olur)

-Premium ve Pus itemi olup bu süreçte bunlardan faydalanamayanlar için kaybettiği süre kadar tüm süreli pus itemlerine süre eklenmesi veya hepsine direkt 1 hafta eklenmesi.

-Tüm sorunlar çözüldükten sonra 1 hafta boyunca geçerli olacak %100 exp, np, jackpot event.

-Benim gibi premiumu olmayan oyuncuların da bu süreçte ciddi oyuna girme sıkıntılarına telafi olması amacıyla da herkese 7 günlük premium. (Hangi premium olacağına gm ekibi karar verir discordda telafi için istekli olduklarını yazdılar o yüzden switch olabilir diye bekliyorum )

Senior Member
    1 ay boyunca switch + %200 exp event + pus eşyaları hediye

Junior Member
    Nickname
    SensizQLmuyoR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    İyi forumlar

telafi için ne düşündüklerini merak ediyorum inşallah insanları tatmin edecek bir çalışma yaparlar

saygılar

16 jr çöpe gitmiş 20 kusur bdw 20 caos uçmuş bunların telafisi olmalı

Telafiler trade edilebilir olmalı...

Junior Member
    Hemen ilgileniyorum efendim

Telafiler trade edilebilir olmalı...

Herkes kendi işine geleni söylüyor
    Temel sorunlar ne
    Yatılan expler
    Giden pre ve pus item süreleri
    Kacirilan etkinlikler
    Daha detaylı düşünürsek insanlarin haftasonunda oyuna girememesi