Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 127

Thread: Telafi

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Oyun düzelsin hele bi dur kardeşim sende ya adamlar vermicem demiyo zaten verirler 1 günlük bronz pre işine bakarsın q:WDQWDWQD:Q

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bencede 1+1 etkinlik geri gelmeli katiliyorum.

Senior Member __FuILTimeSexY__'s Avatar
    Nickname
    SaSSaSSi0naL
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    NEANDERTHALS
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    telafi için kaybedilen preminyumların iyadesi yeterlidir kesinlikle fazlasına gerek yoktur sebebine gelince oyunda sıkıntı oldunu sonucta herkes biliyor bunu bile bile exp kasarsan bu senin sorumluluğundadır yönet,c,lerin değil sonra burda gelip ağlıyorlar dc oldum expe yattım geniem boşa gitti vs. kasma kardeşim sana zorla kas diyenmi var oyun sıkıntılı biliyosun neden bile bile kasıyosun

Senior Member
    Nickname
    Natsukashi
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Pervas1z View Post
    1+1 gelse ne olacak? 79 lvl üstüne etki etmiyor ? yatanlar 83 lvl hepsi.
    Kim bilir ne için istiyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by mystery2626 View Post
    oyun içi etkinlikleri geçtim lagtan yatılan exp in haddi hesabı yok oyun düzelincesi şu kadar exp bonuslu event alın bakalım mı diyeceksiniz
    1+1 gelse anca olur
    adamsin adamm. Aynen 1+1 etkinlik sahane olur. Hem premium alan sayisi artar.

Eğer bu telafi herkese aynı şekilde verilecekse tek tek şu şekilde sıralayayım.

*SWITCH PREMIUM (Günü tamami ile NTT Game ekibi belirlemeli tabii. Kimine göre 3 gün kimine göre 1 hafta bu tartışılır. Kimimiz exp kasıyor, kimimiz farm yapıyor, kimimiz PK atıyor. Tek tek tespit edilemediği için Switch Premium'un verilmesi görüşündeyim.)

*Valkry set, pathos glove set, kanat set. (Günü tamami ile NTT Game ekibi belirlemeli.)

*EXP BOSS eventler yapılmalı. Geçmişte bunun örnekleri mevcut. Hatta bu bağlantı sorunu olmasa dahi insanların eve kapandığı bu günlerde yapılmalıydı.

*Oyun içi etkinliklerin yer aldığı NTT Game'in Twitch yayınları arttırılmalı. Şanslı kutu etkinlikleri yapılmalı. Çarkıfelek vs. bir nebze olsun belli kesimi tatmin edecektir. (Ofise gidemiyorsanız dahi evden yapabilirsiniz.)

*Peri telafisi olmalı. Şahsım olarak para perisi mevcut bende şuan hiçbir şey yapamadığım için boşa gidiyor.

*Eski sunucularda level jump etkinlikleri geri getirilebilir.

*Oyun içindeki "Wheel of fun" (çarkıfelek) tekrar aktif edilebilir.

Benim aklıma gelenler şimdilik bu şekilde, gene olursa ekleme yaparım.
    Last edited by GamesDepot; 03-23-2020 at 01:19 PM.

1+1 saçma olur. Ancak koxperlere yarar, zaten 80 altı olan kişiler yararlanacak. Kaldı ki 80 altı olan kişiler mağdur olmadı exp konusunda, asıl mağdur olanlar 83+ reb kasanlar. 3 gün ya da 7 gün switch pre verilebilir ve 1 haftalık %100 exp event yapılabilir. Başka birşeye de gerek yok.

Junior Member
    5 gündür adam akıllı oynuna giremiyorum. Tam peri aldım dc pre aldım. Hiçbirşey yapamadım. Bakalım telafi ne olacak. 3 gün pre verip sallarlarsa şaşırmam.

Pus indirimi yapın doya doya oynayalım dolar gittikçe artıyor

Pus indirimi

Pus indirimi yapmanın zamanı geldi bu işi anca böyle telafi edersiniz