Page 6 of 13 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 127

Thread: Telafi

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    telafinin de adil olması gerekir.
    presi olanla olmayan. pus çekenle çekmeyen bir tutulursa da adil olmaz.
    bir önceki telafi adil değildi.sadece pre si olanlar gözetildi.
    pus çekenler gözardı edildi.
    bakalım bu sefer dağ ne doğuracak

(Şahsi görüşümdür.) Oyuncuların mağduriyet yaşadığı en çok kısım oyun-içi satın alımların uygun bir şekilde kullanılamamasıdır. Genel tabloya baktığım da ise bu olayın dışında kalıp diğer göze batan konu experience kayıplarıdır. Bunların dışında oyun içerisinde bulunamayıp mağduriyet yaşadığı saatleri hesaplayıp ortaya oyundan elde edebileceği miktarı belirleyip istenmesi[1], verilen telafi kararlarını beğenmeyip/haksızlık olduğunu düşünüp bir başka oyuncu üzerinden sert eleştirilerde bulunmak[2] vs. bu ve buna benzer açılardan bakılmasına sebebiyet verilmeden bir telafi isteminde bulunmak isterim.

[1]: Oyunu tamamiyle veya büyük bir kısmını, oyun üzerinden sermaye oluşturulup kâr elde edebilme amacı güdülmesine karşıyım.
    [2]: Bronz premium satın alan oyuncuya neden disc premium veriliyor.

Teşekkürler

Kardeşim ben jr etkinlikler le charimi diziyorum öneri sundum sadece hakkımı istiyorum Mağdem oyuncularına telafi yapacak maddi yönden yapmali

Senior Member
    Quote Originally Posted by Olt_yRFUvskE View Post
    16 jr kaçtı 16 silver gem 8 blue gem 4 black 4 green gem +800 kc + 10 günlük piremiyum koyun her hesaba hem mahkemelik olmayın hemde insanların zararı biraz olsun karşılansnn
    Üstüne leblebi tozu atayımmı abeee

Sevgili Ntt game yönetimi 1+1 değilde etkinlikden gelen gem bdw caos hediyeleri ile oyunculara bi telafi yaparmisiniz

Member canoncuyuk's Avatar
    Clan
    Gitti10M
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    grand merchant assistant uygun görürse mücbir sebep halinden dolayı biz oyunculardan topladığı cukkaları oyunculara adil bir şekilde tevzi edebilir.

Öncelikle Kolay Gelsin NTT Game. Ben 5-6 Gün Boyunca Karakterimde Aktif Olan DC ve EXP preyi Kullanamadım Onun Telafisini Yapacaginizdan Süphem yok Ancak Aynı Günlerde 2 Adet Pathos-1 Adet Sarı Peri - 2 Adet Gryphons Armor - Auto Loot ve Vip Keyde Kaybettim.Ayrıyetten Giremediğim JR Cabası Bunların Tam Anlamıyla Telafisini Beklemek Herkes Gibi Hakkım Peki Bu Konu Hakkında Calismalarınız Benim Gibi kişileride Düşünerek Olacakmı Hakkımız Yenecek mi yada Geri Verilecekmi Sorum Bukadar İlginize Teşekkür Eder iyi çalışmalar dilerim.
    Last edited by GamesDepot; 03-25-2020 at 08:25 AM.

Senior Member
    Bu konunun üstü sadece "EXP" ile kapatılacak gibi duruyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yapılması gereken şey oyuncuların kullanamadığı pus eşyalarını oyunu düzgün oynayamadığımız sürece uzatmak ekstra olarak ex event yapılması yeterli olur

1+1 'in çoğu oyuncuya faydası olmaz şahsen ben 83 lwlim bu ay reb1'e kasıyordum gerçi kasamadık
    En mantıklısı şahsi görüşüm %100 exp 10 gün boyunca ve lettera verilcek 10 günlük peri ,premium ve skill sıfırlama kağıdı
    Bu şekilde hem firma zor duruma girmez hemde oyuncunun oyun içi kaybını karşılıcak kadar yeterli olduğunu düşünüyorum
    Last edited by Technodrome; 03-25-2020 at 08:20 AM.