Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 127

Thread: Telafi

Angry Telafi

oyun içi etkinlikleri geçtim lagtan yatılan exp in haddi hesabı yok oyun düzelincesi şu kadar exp bonuslu event alın bakalım mı diyeceksiniz
    1+1 gelse anca olur

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mystery2626 View Post
    oyun içi etkinlikleri geçtim lagtan yatılan exp in haddi hesabı yok oyun düzelincesi şu kadar exp bonuslu event alın bakalım mı diyeceksiniz
    1+1 gelse anca olur
    1+1 gelse ne olacak? 79 lvl üstüne etki etmiyor ? yatanlar 83 lvl hepsi.

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Neyin kafasındasınız ya ne telafisi lvl jump getirse ne olcak daha yönettikleri oyuna hakim değiller.

Senior Member
    Nickname
    ChuckBartowski
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mystery2626 View Post
    1+1 gelse anca olur
    ne 1+1 bi arkadaş insanlar maddi olarak kayıp yaşıyor sen yeni char kasacaklar için telafi istiyorsun 1 haftadır dc premium ile 2 gb bile kasamadım insanların alamadığı gemler draki haklarının boşa gitmesinden dolayı alamadığı exp wb draki box chaostan alacağı kutu ft den alacağı kutu exp yatıp boşa giden sc ler süresi boşa giden periler ek kıyafetler bunların telafisi olur 1+1 dediğin etkinlik 79 lvl e kadar işe yarıyor sen resmen koxperlerin char kasması için istekte bulunuyorsun telafi yalnızca bunlar için yapılmalı 1+1 çığırtkanlığından vazgeçin

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    1+1 gelse ne işine yarayacak? reb2 yapmadan reb3e mi atacak seni.

Junior Member
    Premium ile birlikte diğer pus eşyalarının da süreleri eşit şekilde uzatılırsa, üst seviye oyunculara %100 exp recovery sc hediye edilirse, 1 haftalık %100 exp ve noah artışı eventi yapılırsa ve monster stone silvery gem gibi eşya hediyeleri olursa, bir nebze de olsa adamlar telafisini yapmış denir. aksi halde hepimiz için çok yazık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by avgoksel10 View Post
    Unutmayın önceden user yokluğunda pus setiyle oyuna başlattığınız günleri , 5000 er pot bag verdiğiniz günleri , jump zamanlarını , burada herkesi rahatsız eden bir dönem oldu bırakanları hadi ya diyip başlatmak itemlerini yakan kızıp bırakanları biraz da olsa gönlünü almak adına abartılmayan bir pre telafisi , trade edilmeyen 1 er paket genie ve hammer (dcler için) ,onun dışında herkese 7 gün kanat ve/veya peri olabilir aynı süreli tabi bunun yanında kızıp item yakanlara az da olsa bir şeyler aldırmak adına görev sıfırlama size çok oyuncu kazandıracaktır.Questi basıp devam eden dahi çokça insan olacaktır .
    Sen inandinmi yapacaklarina ;(

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    oyun düzelsin telafi istemez.
    JustInTime

Junior Member
    Unutmayın önceden user yokluğunda pus setiyle oyuna başlattığınız günleri , 5000 er pot bag verdiğiniz günleri , jump zamanlarını , burada herkesi rahatsız eden bir dönem oldu bırakanları hadi ya diyip başlatmak itemlerini yakan kızıp bırakanları biraz da olsa gönlünü almak adına abartılmayan bir pre telafisi , trade edilmeyen 1 er paket genie ve hammer (dcler için) ,onun dışında herkese 7 gün kanat ve/veya peri olabilir aynı süreli tabi bunun yanında kızıp item yakanlara az da olsa bir şeyler aldırmak adına görev sıfırlama size çok oyuncu kazandıracaktır.Questi basıp devam eden dahi çokça insan olacaktır .

Senior Member
    "Bu oyun düzelsin, telafi istemez" kafasını da bir türlü anlayamadım. Klasik "Türk" kafası. Müşteri memnuniyeti diye bir şey var kardeşim. Ben buraya TL bağlıyorsam, bana hizmet vereceksin. Gerçi adamlar da haklı bizim ülkede ".... yarıyor..." Hizmetin aksıyorsa da beni memnun edecek şekilde onu telafi edeceksin. Dingonun ahırı gibi şirket yönetiyorsunuz.