Page 12 of 13 FirstFirst ... 210111213 LastLast
Results 111 to 120 of 127

Thread: Telafi

Senior Member
    Skilllerin sıfırlanması herşeyin çözümüdür, hem insanlar evinde oturur görev yapar , oyun sosyal sorumluluk kapsamında faaliyet göstermiş olur hem de exp kaybeden arkadaşlar expini geri kazanır.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    telafi istemiyoruz yeterki düzeltin şu oyunu

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Neyi telafi ediceksiniz acaba yani hangi birini? Premium? pus itemlerimiz? +80 charlarımızın 78lvl a düşmesi? kaybettiğimiz zamanı? Bi açıklama yapın bari en azından insanlığınızı telafi edin...

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DENAQHRC7 View Post
    Skilllerin sıfırlanması herşeyin çözümüdür, hem insanlar evinde oturur görev yapar , oyun sosyal sorumluluk kapsamında faaliyet göstermiş olur hem de exp kaybeden arkadaşlar expini geri kazanır.
    Görev sıfırlaması demek istiyorsun heralde.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Olması gerekenler:

-Bu süreçte DC ve laglardan ciddi exp kaybeden yüksek level karakterlerin telafisi için tüm serverlarda aynı anda yapılması şartıyla 1 ya da 2 kez Exp Boss Event. (tek tek yapılınca sunucular çöküyor bunu artık yapmamak lazım, aynı anda tüm serverlarda olursa herkes kendi server'ında kendi karakterinde girer lag ve dc sıkıntısı daha az yaşanır)

-2 kere Exp Boss Event yapılsa dahi kaybettiği expi geri alamayacak oyuncular olacağı için tüm oyunculara 3'lü-5'li-10'lu (artık hangisi işlerine gelirse) trade edilemeyen ve pazara konamayan %100 exp recovery sc. (Trade edilemeyeceği ve pazara konamayacağı için bu süreçte bunu kullanmış Rebirth karakterlerin telafisi olmuş olur)

-Premium ve Pus itemi olup bu süreçte bunlardan faydalanamayanlar için kaybettiği süre kadar tüm süreli pus itemlerine süre eklenmesi veya hepsine direkt 1 hafta eklenmesi.

-Tüm sorunlar çözüldükten sonra 1 hafta boyunca geçerli olacak %100 exp, np, jackpot event.

-Benim gibi premiumu olmayan oyuncuların da bu süreçte ciddi oyuna girme sıkıntılarına telafi olması amacıyla da herkese 7 günlük premium. (Hangi premium olacağına gm ekibi karar verir discordda telafi için istekli olduklarını yazdılar o yüzden switch olabilir diye bekliyorum )
    Umarım ikinci turda beklediklerimiz olur.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Hediyeler arasında skil sıfırlama kuponu da versinler lütfen

Senior Member
    Quote Originally Posted by mystery2626 View Post
    oyun içi etkinlikleri geçtim lagtan yatılan exp in haddi hesabı yok oyun düzelincesi şu kadar exp bonuslu event alın bakalım mı diyeceksiniz
    1+1 gelse anca olur
    1+1 i napayım kardeşim lvlimi kasmışım çar yok 1+1 var diye çar mı kasayım işsiz gibi? 1 haftadır ne ft ne jr ne chaos girebildim birşey gelmedi onları karşılasınlar

İlk tur telafi rezillikdi başka bişey diyemiyorum ortada 16 jr 21 caos 21 bdw var bunlara yönelirseniz + boşa giden piremiyum +800 kc güzel olur

Senior Member
    ben yöneticilere güveniyorum. Karantina günleride güzel bi etkinlik ile evde bize uğraş çıkar. Hem telafi hem karantina için güzel bi etkinlik bekliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by EgemenGalip View Post
    ben yöneticilere güveniyorum. Karantina günleride güzel bi etkinlik ile evde bize uğraş çıkar. Hem telafi hem karantina için güzel bi etkinlik bekliyorum.
    şu yazdığına kendin inannıyonumu