Results 1 to 7 of 7
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Nttgame sucluyordum fikrim değişti

Suç nttgame de değil tamam hadi yine önlem alsalardi daha farkli olurduda sonuçta bir saldiri var bu saldiriyi yapanlar pisliğin teki oyuncularin ne suçu var senin yeni açacagin oyuna inadina gitmiyoruz. Böyle yaparak sen kendini kötülemekten kendi pisliğini ortaya çikarmaktan başka birşey yapmiyorsun. şimdiden böylelerse oyunlari açilinca bunlar kim bilir biz oyunculara nasil bir işgence yapacak oyunlarinda ne gibi pislikler döndürecekler inadina nttgame inadina knight online kahrolsun o malum oyunu açacak olanlar bu saldiriyi yapan pislikler sizii

Senior Member
    açtığı sunucu 2 dakika ayakta kalamaz ki. illa ki kinlenenler intikam için saldıracaktır. durduk yere kiraladığı sunucu parasından olacak. millete eziyet ettiği için ve nttgame'ye zarar verdiği için de mahkemede cezasını çekecektir elbet. umarım peşi bırakılmaz ki ibret olur

Sözde nntgameye saldırıyor ama etkinlik saatlerinde oyuncuları hedef alıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bİze saldiriyor kardeŞlerİm bÖyle pİslİk yaparak hİÇ bİr Şey elde edemez belkİ adam gİbİ dursaydi mİllet bİr denemek İÇİn gİrerdİ sİmdİ onuda yapmayacak kİmse beter olsun pİslİkler

Quote Originally Posted by esansciburak2061 View Post
    Suç nttgame de değil tamam hadi yine önlem alsalardi daha farkli olurduda sonuçta bir saldiri var bu saldiriyi yapanlar pisliğin teki oyuncularin ne suçu var senin yeni açacagin oyuna inadina gitmiyoruz. Böyle yaparak sen kendini kötülemekten kendi pisliğini ortaya çikarmaktan başka birşey yapmiyorsun. şimdiden böylelerse oyunlari açilinca bunlar kim bilir biz oyunculara nasil bir işgence yapacak oyunlarinda ne gibi pislikler döndürecekler inadina nttgame inadina knight online kahrolsun o malum oyunu açacak olanlar bu saldiriyi yapan pislikler sizii
    Akıllı bir yaklaşım tebrik ederim. +1

Senior Member
    Quote Originally Posted by NaytOnlaynHayatOflayn View Post
    Sözde nntgameye saldırıyor ama etkinlik saatlerinde oyuncuları hedef alıyor.
    +1 katılıyorum ..

Senior Member
    Beyler benim konu silindi susturuldum, size başarılar