Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Exclamation NttGame için Büyük Fırsat Mı ?

Merhabalar ,

Sürekli Oyun içersindeki Hatalardan Şikayetçi Oluyoruz ve Tarafımıza Gelen Cevap Genelde " Yapımcı Firmaya bildirdik " Veya " Yapımcı Firmayadan İstedik " Tarzında cevaplar olmaktadır .
    Bu Kaos Ortamını NttGame iyi Değerlendirmeli ve Çıkarlarımız Doğrultusunda MGame ile iletişim Kurmalıdır .

Oyuncuların %60 - %70'inin isteği Olan Pus İndirimi .
    Şuanda Oyun Sunucularının %10 'u max Doluyor . Büyük bir Kayıp gibi Görünmekte . NttGame , Mgame ile sağlam bir iletişim Kurulsa yarın Pus İndirimleri Aktif olur .

Karakterler Arası Dengesizlik .
    Yıllardır elini Klavye Mouseye Sürmeyen MGame'yi bu kaosta birşeyere zorlayabilirsiniz. Mesela Kalkan Sadece Priest Jobuna Özel , Warrior Gibi Saçma bir karakterin Normale Dönüşmesi .
    Gibi Gibi Liste uzarda uzar.

Benim Düşüncem Şuanda NttGame istediği herşeyi yaptırabilir .

Senior Member
    pus alışı azalmazsa indirim olmaz onu hayal etmek boşa

Senior Member
    Dolar 6.5 u geçti , yeni serverlarda hala çok fazla satın alma yapılıyor. Biz pus almayı bırakmadıkça pus indirimi çok zor. Yeni serverlar geldiğinden beri pus indirimi gelmedi geçmiş KC alışlarıma baktım bi kaç sene önce 11 liraya aldığım kc şu an 32.5 TL.

ben pus kullanmıyom kardes pus indirimi felan olmasın. 4 gün premium uzatılsın + 2 tane silver 2 tane blue gem versinler herkese

Senior Member
    Quote Originally Posted by Whe_gsfQVCGX View Post
    ben pus kullanmıyom kardes pus indirimi felan olmasın. 4 gün premium uzatılsın + 2 tane silver 2 tane blue gem versinler herkese
    oyuncular tepki koymadıktan sonra hiç bir şey düzelmeyecek. bu gibi kafalar da hiç bir zaman adam gibi tepki koyamayacaklar. oyun açılır açılmaz yine hiç bir şey olmamış gibi atlayacaklar...

Member AdiquzeI's Avatar
    Nickname
    Aquaarius
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Hali hazırda 19 mart itibari ile puslarım bitmişti bu ay almayı düşünmüyorum teşekkürler. Ve o warrior karakterinin şu yere vurma muhabbeti gerçekten saçma, eski bir warrior oyuncusu olarak sırf meta o skil olduktan sonra bırakmıstım seneler sonra inşallah isim tutarak adam öldürmeye çalışan warrior karakterine geri dönerim
    Last edited by AdiquzeI; 03-20-2020 at 03:48 PM.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Bizim sırtımızdan elde edilen hasılat, saldırgana fidye olarak ödenir ve bu düzen devam eder, aksi bir hal olur ve o politika ile devam edilir ise oyun en büyük geri dönüşlerini toplar ve user patlaması yaşanır.
    Kısacası eski günlere döneriz ama hayal kurmaya devam

Senior Member
    Söylediklerimiz umarım gene havada kalmaz .

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    hiç bişey olmaz