Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu adama prim veren yayıncılar değil, 24 saat geçmesine rağmen hala bu sorunu çözümleyememiş kişilerdir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by basardurgun1 View Post
    ben kimseden değilim ama sende yaralısın belli. isteyen istediğini yapar oyunda hile yapmıyorsa oturur böyle izlersin ya da karalama kampanyası yaparsın. kanıtın yoksa karalamayacaksın. asıl banlanması gereken iftira atanlar olur gerçek değilse.
    benim kimseye iftira attığım yok herkes twich yayınlarında gördü kimin neyin peşinde olduğunu. benim yaralı oldugum konu neymiş onu de sen bana . ben bu oyunu kendı paramla oynuyorum . ıtemlerımı kendı paramla yaptım oyle yayın acıp mıllete sallayıp donate toplayıp knight online üzerinden paraları cepleyip sonrada en ufak şey de oyuna sallayanlar cezasız kalmamalı . kanıt da istersen twich yayınlarını takip et .

Quote Originally Posted by cannkadir55 View Post
    benim kimseye iftira attığım yok herkes twich yayınlarında gördü kimin neyin peşinde olduğunu. benim yaralı oldugum konu neymiş onu de sen bana . ben bu oyunu kendı paramla oynuyorum . ıtemlerımı kendı paramla yaptım oyle yayın acıp mıllete sallayıp donate toplayıp knight online üzerinden paraları cepleyip sonrada en ufak şey de oyuna sallayanlar cezasız kalmamalı . kanıt da istersen twich yayınlarını takip et .
    Biz bu oyunu 15 yıl önce başladığımız da edepli uslüplu saygılı tertemiz knight oynardık. Şimdi adam söverek konuşuyor saygı diplerde oyun sıkıntılı hem içten hem dıştan sebebi kaliteyi yüksetmek parasal olarak cashle olmuyor bizim insanımızın kalitesiyle ortaya çıkıyor. O da gitgide düşüyor gibi . . .

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Yahu 1st3nm1 diyor ki; JR'de bana kötü party denk gelirse kapat oyunu, kötü party denk geliyor adama. Oyun tekrar kapanıyor Bu adamın kesinlikle banlanması gerekiyor. Çok eğlendi. Şimdi yayında gidin başka yayınlara, başka yayıncılara kızın diyor.

Senior Member
    vay anasını bi akıllı sensin he

domeniocco gene gündemde adam resmen asalakların sayesinde Knightın ajda pekkanı oldu

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SOLO
    yayıncı 1st3nm1 kesinlikle oyundan banlanıp uzaklaştırılması lazım. Yayını küfür ve hakaret üzerine kurmuş. Milletten yemek parası dilenirken yüzü kızarmayan hayatta hiçbir başarısı olmayan kenar mahalle agzıyla konuşan asalagın tekidir. Türkiye'de böyle tipler prim yaptıgı için (bknz: Recep ivedik) bu soytarılığının arkasından oyunu kullanıp belli bir kitleye ulaşmaması gerekiyor . Gerekirse Twitch ile bağlantı kurulup oyunun adını kirlettiği için twitch den bile banlanmalı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ISumyEmn View Post
    yayıncı 1st3nm1 kesinlikle oyundan banlanıp uzaklaştırılması lazım. Yayını küfür ve hakaret üzerine kurmuş. Milletten yemek parası dilenirken yüzü kızarmayan hayatta hiçbir başarısı olmayan kenar mahalle agzıyla konuşan asalagın tekidir. Türkiye'de böyle tipler prim yaptıgı için (bknz: Recep ivedik) bu soytarılığının arkasından oyunu kullanıp belli bir kitleye ulaşmaması gerekiyor . Gerekirse Twitch ile bağlantı kurulup oyunun adını kirlettiği için twitch den bile banlanmalı.
    Bence burada bütün suç o ve onun gibileri destekleyen ergenlerde!

Senior Member NeverFree's Avatar
    Bazı arkadaslar aç kaldı anlasılan 2 gündür. Saldıracak yer arıyor.. Yayıncılar ile alakası yok zaten saldırılar 1 ay kadardır var ama sık degildi..2 gündür tavan yaptı.

Çoğu yayıncı saldırıyı yapan it yayına gelsin reyting yaparım diye o sıralarda bilerek yayın açtı. Şuan da kitlesini knight'tan toplayan bazı yayıncılar çakma oyunların reklamını yapıyor, YouTube da anket açıyorlar oraya gidersem gelir misiniz diye !! Ss aldım yönetimden isteyen olursa veririm.