Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: DC sorunları

Junior Member

Angry DC sorunları

Dünden beri yaşanan dc problemleri bizi oyundan soğuttu tam düzeldi derken yeniden bağlantı sorunu yaşadık. Jrye giremedik, chaosun ortasında dc olduk. Bugün öğleden sonra server açıktı oyuna girdim düzelmiştir diye düşünüp exp kasmaya başladım saat tam 14.10'da dc oldum ve sonuç...

NTTGAME yetkilileri neden sorunu çözmeden sunucuları açıyorsunuz ? Bu ne rezillik, bu kadar basit mi herşey ? Biz bu oyunda sürekli mağdur olmak zorunda mıyız ?

Bu kaybettiğimiz explerin, zamanın, oyundaki maddi kaybımızın hesabını nasıl ödeyeceksiniz ? Bu kadar ucuz mu bu oyun, Sizin bağlantı sorunlarınız yüzünden 1 gündür kastığım %5 expim gitti. Derhal bize bu kayıplarımızın telafisini verin yoksa artık bu oyunu oynamayacağız.

Sunucu Gordion
    Nick: MedicaL

Junior Member
    sistemsel sıkıntınız varsa kapatın oyunu millettin emekleri boşa gidiyor gercek çok sorumsuz bir şirketsiniz oyunda usher kalmayacak

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bağlantı sorunlarıyla ilgili bilgi verildi.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Akşam saatlerinde başlayan ve sunucular üzerinde bağlantı sorunları yaşamanıza neden olan DDOS saldırıları ile ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.

Sunucularımız stabil hale gelene kadar tekrar bağlantı kopması yaşayabilirsiniz. Lütfen bu süreçte oyun içerisinde kayıp yaşayabileceğiniz durumlara dikkat edin.
    Anlayışınız için teşekkürler.

NTT Game||Knight Online Ekibi

Junior Member
    kapatın oyunu o zaman neden açıyorsunuz ? yazık değil mi bunca zamana, emeğe sorun çözülmeden oyun neden açık hala dc oluyoruz yeter artık yeter..

Junior Member
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Yok illa birisi açıklama yapacak size yahu adam oyunun düzelip düzelmediğini nereden bilsin de yapacağı şeylere dikkat etsin sms mi atıyorsunuz arayıp oyun açıldı buyrun mu diyorsunuz sadece kopyala yapıştırı biliyorsunuz

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Kesin çözüm saldırı kaynağının, yönetildiği adresin çıkış yerini hackerlar vasıtası ile öğrenip, google map'tan işaretleyip burada paylaşmanız olacaktır. Akşama kalmaz saldırganın koltuk değnekleri ile çekilmiş resmini paylaşırız herkesin içi rahatlamış olur. İyileşene kadar ddos önlemini rahat rahat alabilirsiniz. Bu arada bu herif hakkında acilen yasal işlem başlatılmalı.

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Sorun düzeldiğinde forum üzerinden duyurulacak, forumu takip edebilirsiniz. Karakterinizin oyun içerisinde kayıp yaşayacağı durumlar yaşamaması için sorunun düzelmesini bekleyebilirsiniz.

Junior Member
    Sorunun düzelmesi yetmez bu saatten sonra kaybettiğimiz expler maddi manevi zararlarımız ne olacak ? Bunların ivedilikle telafi edilmesi gerek.

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Mod ekibi olarak biz de sizler gibi oyuncuyuz. Ben bugün çalışamadığım ve evde olduğum için oyun oynamak istiyorum. Ama hem karakterimin zarar görmemesi hem de kendimi yıpratmamak adına sorunun düzelmesini bekliyorum. Sorun tamamen düzeldiğinde bilgilendirileceğiz. Ben de sizler gibi en kısa zamanda düzelmesini istiyor ve umuyorum.

Yaşadığınız sorunları biz de yaşıyoruz. Sorunlarınızı ve taleplerinizi iletiyoruz. Sorun düzeltildikten sonra tekrar ileteceğiz.

Yani oyunu kapatmamanız sırf premiumların işlenmesi için dimi yazıklar olsun. Süresi işleyen puslar geri verilcek mi verilmicekse biz bu oyuna nasıl güven kazanalım.

Tags for this Thread