Results 1 to 4 of 4

Question İD Hatırlamıyorum

Oyuna giriş İD mi hatırlamıyorum ve hangi mail üzerine açtığımıda bilmiyorum. İkisinden birisini hatırlasam veya bulabilsem bütün bilgilerimi bulabilicem. Telefon numarasından id veya mail bulmak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

"Şifreni Mi Unuttun?" "ID'ni Mi Unuttun?" gibi işlemler portalda mevcut; ancak hiç bir bilgiyi hatırlamadığınızı söylemişsiniz.

Açılan hesaplar kullanıcının sorumluluğunda olan durumlardan biridir. Mail adresleri şahsi bilgiler olduğundan dolayı tarafınıza asla paylaşılması yapılmaz.

Bilet gönderseniz de destek ekibi ne yazık ki size yardımcı olamayacaktır.

Hangi mail adresine açtığımı hatırlamıyorum. Telefon numarası üzerinden mail adresi bulma imkanı yokmudur ?

Junior Member HugeAssasian's Avatar
    Nickname
    Bugsy
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    MurderINC
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Mail adresinizi dahi hatırlamadığınızı belirtmişsiniz ama şöyle bir oturup düşünün ve geçmişte hangi e-mail servislerini kullandığınızı hatırlamaya çalışın.
    Hotmail mi, Gmail mi yoksa yahoo mu ? bunlar arasında bir git gel yapın ve elinizde kalanlar ile numaradan sorgulama yapmayı deneyin.

Mesela düşündünüz ve karar verdiniz ki siz önceden gmail kullandınız. Gmail'in sitesine gidin, kulanıcı girişi yapar gibi giriş'e tıklayın ve daha sonra sağ alt tarafda ki;
    ” Yardım Gerekiyor mu? “ butonuna tıklayın.
    açılan sayfada ; “Kullanıcı adımı bilmiyorum”
    tıklayın ve devam ettikden sonra kurtarma seçenekleri gelir, orada telefon numaranla sorgulama yapabilirsin.

Hatta buyur sana Örnek bir link buldum. Umarım link paylaşmak yasak değildir

https://www.hamtekno.com/unutulan-go...nasil-bulunur/
    Last edited by HugeAssasian; 03-20-2020 at 11:23 AM.
    Bugsy - Vega

Benjamin “Bugsy” Siegel rose from the rough streets of New York City to the height of fame and fortune in sunny Southern California, but his violent death helped expose the dark side of Mob life. Although his life was cut short at age 41, he played a pivotal role in building modern Las Vegas.