Page 232 of 338 FirstFirst ... 132182222230231232233234242282332 ... LastLast
Results 2,311 to 2,320 of 3371
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Dün konu hakkında açıklama yaptık o attınız yazı kore sunucuların bakımını anlatan konudur. Uskoyla alakası yoktur
    [IMG][/IMG]

Bu konuda sorduklarımla alakalı net bi cevap bulunmuyor lütfen cevaplar mısınız??

Junior Member
    abi 2 gün oyunu niye kapattınız.. belki düzelir diye bi aç kapa mı yaptınız? anlamadım ki

Senior Member
    Şu konuya bakıyorum da, yeni server haberi gelse bu kadar post olmazdı herhalde!

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Dün konu hakkında açıklama yaptık o attınız yazı kore sunucuların bakımını anlatan konudur. Uskoyla alakası yoktur
    KARDŞEim şunun bi cevabını ver sizin bu yapılan işlerle ilgili bilginiz var mı neler olup neler bitiyor sorunla ilgili çalışılıyor mu bunu acıklamanızı istiyor millet bunları böyle zırt pırt yazıp duracağınza diyin ki ekip şuanda sorunu bulmaya çalışıyor buldu bilmem ne yaptı ıvır zıvır bunun cevabını bir verin önce ki millet size yüklenmesin bu nedir neden görevini yapmıyosun benim bir bilgim yok deyip geç bir şey bilmiyosan

Senior Member
    Şu sorunu halledin artık gözünüzü seveyim!

Junior Member
    Şu problemin artık bir an önce bitmesini istiyoruz. Priemium aldık pus eşyaları aldık yaklaşık iki haftası boşuna gitti. Ne doğru düzgün level kasabildik ne item, dc olmaktan oyuna girip kasmaya başladıktan sonra tekrar yatmaktan bi hal olduk.

Senior Member
    Oyun benim için bitmiştir şu anda.Solo oyuncunun öldürülmesi,farmin cz birakilmasi slotların azlıgı ittifak ve cetelesmeye izin verilmesi gb nin yuksek tutulup emc- lufer farmin bitirilmesi,dc sorunlari vs vs. Pre alali 7 gün oluyor ne exp kasiliyor ne farm yapiliyor amelikten ötesi değil.Eskiden insanlar para kasiyordu upgrade yapip item aliyorlardi.Su anki sistemde para yatır gb cek pre mana pot cek cash cek.
    Oyunu siliyorum ve bu ip ile baglantili tum hesaplari banlayiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SDFSDDFE17K View Post
    Oyun benim için bitmiştir şu anda.Solo oyuncunun öldürülmesi,farmin cz birakilmasi slotların azlıgı ittifak ve cetelesmeye izin verilmesi gb nin yuksek tutulup emc- lufer farmin bitirilmesi,dc sorunlari vs vs. Pre alali 7 gün oluyor ne exp kasiliyor ne farm yapiliyor amelikten ötesi değil.Eskiden insanlar para kasiyordu upgrade yapip item aliyorlardi.Su anki sistemde para yatır gb cek pre mana pot cek cash cek.
    Oyunu siliyorum ve bu ip ile baglantili tum hesaplari banlayiniz.
    Gerçekten oyunun şu hale gelmiş olması çok üzüyor beni, açıklama yapmadıkça oyuncu kaybetmeye devam edeceksiniz, kafanızda muhtemelen zaten oyunun bagımlısı çok bir yer de geri gelecekler düşüncesi vardır ama şimdiden başka oyunlara yönelmeye başladı insanlar, WoW - Guild Wars 2 - PvP Serverlar ve yeni gelecek Rise Online, neler kaybediyorsunuz sadece düzgünce açıklama yapmadığınız için farkında değilsiniz. Bu dönem de oyunu oynayan kitle 28-35 yaş kitlesidir yani lise çağlarında Knight ONLINE oynayan tayfa ve artık çocuk değil kimse. Siz bu yaptığınız davranış ile insanları çocuk yerine, aptal yerine koyuyorsunuz ve ısrarla da devam ediyorsunuz. Oyunu bırakmaktan, telafi alamamaktan önce insanlar için davranış biçiminiz inanılmaz can sıkıcı.. Oynayan herkes uzman değil bu konu da ve merak ediyoruz durumun ne olduğunu, topic de yazan her flood a cevap veremeyeceksiniz elbette ama ''' düzgün ve açıklayıcı bir ifade ile bilgi verilmeli oyunculara ''' diye ısrar edip konuyu kapatıyorum.
    Last edited by M4GN3TO; 03-29-2020 at 03:08 PM.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    hizmet erişimi 30 saat boyunca kapalı kalmıştı sadece merakımdan soruyorum sus payı olarak ne verilecek ?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yine kaos yine dc sağolun güzel çalıma helal süper devam

Page 232 of 338 FirstFirst ... 132182222230231232233234242282332 ... LastLast