Page 154 of 338 FirstFirst ... 54104144152153154155156164204254 ... LastLast
Results 1,531 to 1,540 of 3371
    Member OHANNIS1456's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SouthPark
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Start gelmiyor
    arkadaslar sorun genel mı yoksa bır bende mı var yaklasık son 20 dk dır start gelmıyor tam dedık duzeldı gene gitti oyun oncesınde de 3 4 kere dc yedık 1 saat gıbı bır sure ıcerısınde

Junior Member
    benim merak ettiğim şey şu: oyun gidiyor bakım fln kapatıyorsunuz oyunu. Yani bu demektir ki oyundaki herkes dc olur ve oyuna kimse giremez. Peki soruyorum oyun gelir gelmez ilk 1 dk içinde nasıl oluyor da felankor kesilebiliyor ve bu her bakım sonrası gerçekleşebiliyor. ne dönüyor burda çözemedim(aslında çözdüm de söylemeye dilim varmıyor). Yine kaymağı götüren götürüyor ya da götürttürüyorlar.

Quote Originally Posted by Olunce_Sevemezsem View Post
    Adamlar zamanında koskoca sony ps nin sahibine canlı yayında özür diletti be bu felan ne ki
    Yani diyorum ya, NTTGAME sadece 1 Oyun yayın hakkında sahip, Yani Sadece 1 Oyun ama gözde bir oyun.
    Bu yüzden uğraşıyorlar, diğer şirketlerin sunucuları aklınızın almayacağı kadar büyük ve güçlü.
    O yüzden NTT'in çok büyük bir sunucuya ihtiyacı yok, sadece saldırıları önleyecek güvenlik sistemlerini artırmaya ihtiyacı var hepsi bu.
    yeni nesil oyun haberleri platformu. https://oyunkonseyi.com

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Çok user kayıp edeceksiniz çok.
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Quote Originally Posted by XalgurTR View Post
    Yani diyorum ya, NTTGAME sadece 1 Oyun yayın hakkında sahip, Yani Sadece 1 Oyun ama gözde bir oyun.
    Bu yüzden uğraşıyorlar, diğer şirketlerin sunucuları aklınızın almayacağı kadar büyük ve güçlü.
    O yüzden NTT'in çok büyük bir sunucuya ihtiyacı yok, sadece saldırıları önleyecek güvenlik sistemlerini artırmaya ihtiyacı var hepsi bu.
    Büyük bir sunucuya ihtiyaçları olmadığı için akşam JR'lerinde çılgınlar gibi lag, ve premiumlu arkadaşlarımız 200 sıra bekliyor haklısınız

Quote Originally Posted by Yeterlooo View Post
    benim merak ettiğim şey şu: oyun gidiyor bakım fln kapatıyorsunuz oyunu. Yani bu demektir ki oyundaki herkes dc olur ve oyuna kimse giremez. Peki soruyorum oyun gelir gelmez ilk 1 dk içinde nasıl oluyor da felankor kesilebiliyor ve bu her bakım sonrası gerçekleşebiliyor. ne dönüyor burda çözemedim(aslında çözdüm de söylemeye dilim varmıyor). Yine kaymağı götüren götürüyor ya da götürttürüyorlar.
    Kardeşim mantıklı birşey söyleyin allah aşkına ya, herkes böyle provokasyon yapıyor yok bosları kesiyorlar yok felankoru kesiyorlar. NTT'ye resmen işbirlikçi ayağı yapıyorsunuz da zaten tüm yönetim hesapları onların elinde. İstedikleri çara item gb aktarımı yapabilirlermi yapabilirler.

E bu nttgame felankor kesmek için mi oyunu kapatıp açıcak sence buna ihtiyaçları varmı? Birşeyi yapmak istese, zaten istediğini yapar oyunun yayıncısı resmi olarak, istediği itemi istediği herşeyi gönderir ( yapmak isterse ). Adamların işi gücü yok, oyunu kapatıp açıcaklar neymiş felankoru kesceklermiş.

Biraz mantıklı konusun.

Quote Originally Posted by SchweppeS_Mandarin View Post
    Büyük bir sunucuya ihtiyaçları olmadığı için akşam JR'lerinde çılgınlar gibi lag, ve premiumlu arkadaşlarımız 200 sıra bekliyor haklısınız
    Saldırı olduğunda, sunucu zaman aşımına uğruyor bundan dolayı lag oluyor dostum.
    Daha öncekilerden aynı sunucları kullanıyorlar, önceden neden olmuyorduda son bu haftalar da olmaya başladı?
    Sunucu değil, güvenlik önlemi gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Ülke sağlığı ile cebelleşiyor, işçiler işinden atılıyor. Hastalığı geçtim millet açlıktan ölüyor iken sizler hala burada neden oyun kopuyor diye 154 sayfa yorum yapmışsınız. Bırak kardeşim sevmiyorsan, oyun bu! beğeniyorsan oyna, beğenmiyorsan sil ve bırak.
    çok haklısın bro.

Bir tane veled-i zina'nın getirdiği durumu bak koskoca oyunu.:s

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ülke sağlığı ile cebelleşiyor, işçiler işinden atılıyor. Hastalığı geçtim millet açlıktan ölüyor iken sizler hala burada neden oyun kopuyor diye 154 sayfa yorum yapmışsınız. Bırak kardeşim sevmiyorsan, oyun bu! beğeniyorsan oyna, beğenmiyorsan sil ve bırak.

Page 154 of 338 FirstFirst ... 54104144152153154155156164204254 ... LastLast