Page 47 of 338 FirstFirst ... 3745464748495797147 ... LastLast
Results 461 to 470 of 3371
    gene başladı 5 dk da bir dc

Senior Member
    Bu olayın telafisini çok merak ediyorum. %100 exp event ise herhangi bir gm IBAN yollasın ben hallederim kalsın yani.

Yahu bu nasıl bir iş karantina var diye başlayalım dedik gb çektik, pre çektik farm yapar exp kasar eğleniriz dedik. Amacımız gb kasmak falan da değil eğlenmek zaman geçirmek 5 gün oldu giden premium'a mı yanayım yoksa aldığımız gb'lere mi kusura bakmayın ama bu kadar aptal insanlar değiliz bu oyunu çocukluğumuzdan gelen saygı ve sevgi için oynayıp katlanıyorduk ama o da yalan oldu aldığım premium falan umrumda değil oyun düzelsin itemleri satıp sileceğim
    ilk 2-3 gün telafi yaparlar sorun olmaz daha çok keyif alırız diyorduk ama hiçbir şey olacağı yok telafi olsa ne olmasa ne artık geçmiş olsun herkese (ilk defa bir oyun için bir şey yazıyorum yazıklar olsun sizin gibi şirkete )

Junior Member
    selam arkadaşlar..
    bir süredir sorun var bildiğiniz gibi.. oyun kesinlikle saldırı altında bunda şüphe yok.. ama biz burada oyun yöneticilerini suçlamayalım. böyle olmasından en fazla onlar rahatsız bundan emin olun.. biz yöneticileri sonuna kadar destekleyip onların arkasında olalım.. şimdi gelelim saldıran kişi veya kişilere..

eyy puşt. eyy puştoğlu puşt.. sen burda binlerce kişinin hakkına giriyorsun. herkezden bolca beddua alıyorsun. kufur manyağı oluyorsun.. beddualarda küfürlerde seni buluyor hiç merak etme... herkesin eve kapandığı şu sıkıntılı günlerde tamda oyunla moralini düzeltmeye çalışan binlerce kişiye zarar verdin. vermeyede devam ediyorsun. Allah seni cezalandırsın....

sayın yöneticiler.. oyundaki sorun mutlaka çözülecek hiç şüphemiz yok. size kolaylıklar diliyoruz.. 3 gün 5 gün 1 hafta önemli değil.. düzelince size önemli iş düşüyor. lütfen eventlerle hediyelerle exp boss eventleriyle tüm userlerin kaybettiklerini fazlasıyla geri vereceğinizden eminiz.. herkezin memnun olacağı ve şevkini artıracağı bu hediyeler saldıranlarında bir tarafına fena girecek... biz arkanızdayız. selametle kalın.

Quote Originally Posted by membawarrior View Post
    selam arkadaşlar..
    bir süredir sorun var bildiğiniz gibi.. oyun kesinlikle saldırı altında bunda şüphe yok.. ama biz burada oyun yöneticilerini suçlamayalım. böyle olmasından en fazla onlar rahatsız bundan emin olun.. biz yöneticileri sonuna kadar destekleyip onların arkasında olalım.. şimdi gelelim saldıran kişi veya kişilere..

eyy puşt. eyy puştoğlu puşt.. sen burda binlerce kişinin hakkına giriyorsun. herkezden bolca beddua alıyorsun. kufur manyağı oluyorsun.. beddualarda küfürlerde seni buluyor hiç merak etme... herkesin eve kapandığı şu sıkıntılı günlerde tamda oyunla moralini düzeltmeye çalışan binlerce kişiye zarar verdin. vermeyede devam ediyorsun. Allah seni cezalandırsın....

sayın yöneticiler.. oyundaki sorun mutlaka çözülecek hiç şüphemiz yok. size kolaylıklar diliyoruz.. 3 gün 5 gün 1 hafta önemli değil.. düzelince size önemli iş düşüyor. lütfen eventlerle hediyelerle exp boss eventleriyle tüm userlerin kaybettiklerini fazlasıyla geri vereceğinizden eminiz.. herkezin memnun olacağı ve şevkini artıracağı bu hediyeler saldıranlarında bir tarafına fena girecek... biz arkanızdayız. selametle kalın.
    tek derdiniz neden exp event verdiğimiz pus vs pre varken exp event nedir ? ben farm atamıyorum. Dc prem bitiyor nasıl alacam derdindeyim. Exp event derdine düşmeyin.Walkyrie, bag kanat pathos filan bunların yanında kaybedilen exp hiçbirşey

@membawarrior Kardeşim kusura bakma ama böyle yazınca daha çok mu item verip exp verecekler ne demek yöneticilerin sorunu yok kimin var bizim mi var
    oyunu basit bir oyunu ticaretleştiren ticaret ağına getiren insanların suçu yok bizim mi biz müşterilerin mi suçu var Allah aşkına kimse boş yapmasın yöneticilerin suçu yok diye bu sadece yöneticilerin suçudur. Komik olmayalım metin 2 vari oyunlarda hepimiz oynadı ya da o vari oyunları hangisinde bu kadar para dönüp böyle sorun yaşandı. Tek amaçları para gözlülük olup para kazanmaya odaklanıp ve o paraları oyuna yönelik harcamak olmayan oyunu geliştirmeye yatırım yapmayan yöneticilerin suçudur.

Senior Member
    Quote Originally Posted by selammmmmmmm54 View Post
    tek derdiniz neden exp event verdiğimiz pus vs pre varken exp event nedir ? ben farm atamıyorum. Dc prem bitiyor nasıl alacam derdindeyim. Exp event derdine düşmeyin.Walkyrie, bag kanat pathos filan bunların yanında kaybedilen exp hiçbirşey
    Çünkü tek yapabildikleri karakteri kasıp satmak

Exp slotları hemen hemen boş, millet aptal değil öleceğini bile bile neden exp kassın?

Süreli itemlerin süresi boşa gidiyor. Premium süreleri boşa gidiyor. Hala exp event diyorlar. Oyunda Exp kasmaktan 1 adım ileri gidemediler.

Quote Originally Posted by membawarrior View Post
    selam arkadaşlar..

3 ay boyunca millet şu 5 gündeki kadar olmasada rezillik çekti tek alabildiğim 3 gün bronze premium, 2 buçuk gün %100 exp bonus ve 1 günlükte %20 exp bonus amblem oldu kendinide bizide kandırma.Gene aynısını yapacaklar belki hiç yapmayacaklar.Diğer süresi geçen pus itemlerimizin zararı için geçmiş olsun .Giden exp ler için geçmiş olsun.

Junior Member
    Özlenen K2network ...

arkadas bunca insanı yıldırmayı basardınız ya helal olsun. sorun neyse form da yazında belki formdan anlayan 1 i leri cıkar yardım eder . :S

Page 47 of 338 FirstFirst ... 3745464748495797147 ... LastLast