Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Herkezin okumasini istiyorum

Şimdi nasıl başlayım sözlerime . bu oyunda pazar olmazsa farm slotları olmazsa .legal oyuncular nasıl oyun parası kasıp charını güçlendircek
    bu forumda bi oyuncu kitlesi var herşeye yok o kapatılsın yok bu kapatılsın kardeşim ilagallerin yüzünden bizim sucumuz ne ! sizin babanızın parası çok sanırım parayı basıp elit item almasını bilirsiniz sonrada pazarcılardan yakınırsınız farmcılardan yakınırsınız .bırakın bu yok şu kapansın bu kaldırılsın demekten

Şimdi ben ares serverinde oynamaktayım nickim FullTimeHard kendi cabalarımla charımı 79lvl yaptım bu farm slotları olmazsa ben charımı nasıl güçlendircem sizin gibi para basıp elit itemmi almak zorundayım.. Ben farm yapmadan pazar yapmadan nasıl oyun paramı yükselticem
    biraz mantıklı düşünün mantıklı konuşun BENİM GİBİ BİRÇOK OYUNCU VAR KENDİ CABALARIYLA BİŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIP OYUNU OYUN GİBİ GÖREN !!!! Bu oyunu bu hale sokan yine sizlersiniz TL ile item alıp sonrada boşboş konuşup herşeyden yakınansınız .. şimdi bide slotları kapatan mafyalardan yakınanlar Ben tek başıma yeri geliyo giderim 10dk treandde sc cıkarma çalısırım yeri gelir madende kazmaya vururum yeri gelir fosil kazarım yeri gelir mslere girerim bu dediklerimi slotlar boşsa kımseyi rahatsız etmeden yaparım Bakıyom adamlar 7/24 orda kasıyolar kendime diyomki adam ekibi toplamış kasıyo kardeşim bundan neden yakınayım ben TEK YAPILCAK ŞEY OYUNDA MAKROCULARIN VE HİLECİLERİN BANLANMASI (AMA SİZİN GİBİ ŞU KAPATILSIN BU KAPATILSIN DEMİYOM !

SERVER=ARES FullTimeHard Herkeze iyi oyunlar ...boyle tipleride direk forumdan uzaklaştırılması gerek !!!!!
    Last edited by isomilk1991; 03-18-2020 at 05:17 PM.

Banned
    Çoğu yayıncı gibi basacaksın Tl sitelerde hazır item alıyorsun full pus çekiyorsun oynuyorsun.

Senior Member
    Selam. Bende ares swdeyim. Kardeşim farm yapmaını yani çöp lot kasıp npc ye satıp para kasmanın anlamı yok. Bişey kazanamıyorsun. Bu iş için hrcaycağın pot parası rpr atak sc vipkey bag. pre hesabını yapsan 1 ay sonunda kafa kafaya oluyor. Harcadığın zaman emek stresi cabası. stres derken şöyleki ben reb10 ve full +10 item çarımla htb htc fln farmlıyorum. 70/72 lvl adam geliyor üstünde trol set old takı çantasında 3 tane ib ile slota geliyo ve benden daha seri kesip bana atak ettirmiyor. Macroyu açmış şıkıdışık şıkıdışık pew de pew pew hiç kaçmayan def basması ve hiç kaçmayan light feet basması. İnanki oyunun sesini açıyorum sonuna kadar ve dinliyorum adamı. huzur doluyor içime.. O kadar ritmik oynuyor ki sanırsın 40 yılllık player. Asla kazanamazsın. Haa bahçeyi bilmiyorum. Bifrost dedikleri yere git. Kowaz dedkileri yer git. Deloş flan. Oralara da gidemezsin ki. Her yer ittifak olmuş. İttifaka dahil olmaktan başka çaren yok. Eğer alırlarsa girersin. Zaten oarların kadrosu bellidir. girmek isteyen giremez. çıkan adamda bir daha asla giremez türündendir sanırım.
    Git pazaryap al sat. Daha iyi para kznırısın. Stres yok pre derd yok. macrocuyla uğraşmak yok.
    Hem belli mi olur birilerinin dediği gibi şanslı olursan eğer/şayet piyango misali üst üste fon parası bile kazanabilirsin.
    Bol kazançlar ve iyi oyunlar dilerim.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Dostum insanların saldırdığı kitle senin gibi olan kitle değil sen durumu yanlış anlamışsın. Milletin yakındığı kitle heryerde illegal birşeyler yapıp 8-10 bilgisayarla oynayıp hiçbir şekilde oyunla alakası olmayan TL peşinde koşan asalak kitle.. Senin bahsettiğin ve senin gibi olan kişilere kimse birşey demiyor ki zaten oyunda "ooo babası zengin basmış parayı almış itemi" dediğiniz kişilerin birçoğu da aslında o şekilde. Örnek ben ve ekibimdeki birkaç arkadaş... Charlarımız iyi düzeyde ama gidip oyuna 30ar bin lira yatırıp yapılmış karakterler değil de kaç senedir oynadığımız için olan karakterler. Dediğim gibi insanların düşman tavır aldığı kitle sen değil bahsettiğim kitle. Üstüne alınmanı gerektirecek birşey yok.