Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Exclamation Eventlere girmeye engel olan SÜRESİZ ALINAN PETLER'den bıkmadınız mı ?

Değerli Knight Online Ailesi herkese merhabalar.

UTC ve FT' ler için klanların bir defaya mahsus sınırsız olarak aldıkları petler yüzünden npc ler 30 sn kala açılmamaktadır. Arkadaşlar bu olay sadece makroculara engel olmamakla birlikte benim gibi birçok arkadaşın mağduriyeti söz konusu olmaktadır. Peki ama nasıl mağdur oluyorsunuz ? Arkadaşlar 30 sn kala iblis şeytani akla sahip ekipler SINIRISZ KULLANIMA SAHİP olarak aldıkları Petleri çıkarıyor ve npc tıklanmıyor . Bilgisayarım yıllardır seri tık npc ile hemen hemen her evente girebildiğim bir bilgisayar. Makro ile eventlere vs. hayatımda girmişliğim yoktur. Buna rağmen makro kullanmayan arkadaşlarında mağduriyetini burada belirtmek istedim ve sizin desteğinize sunmak istiyorum. Evet bılıyorum ki GM' ler bizi takmayabilir ama biz demokrasiden yana bir tavırla isteğimizi düzgün bir şekilde argosuz, saygılı çerçevede belirtelim istedim.

PETÇİLER HEMEN TROLLE GELEBİLİR ONLARI LÜTFEN TAKMAYALIM KİM PETİ SAVUNUYORSA EMİN OLUN O PETCİ FTCİ'dir. Çünkü bu durumdan tek yararlanan pet sahipleridir.

Önerilerimiz. ===>> Pustaki petlere aylık süre sınırı getirilmesi veya Dragon ve periler gibi (B) tuşuna yani hedef tuşuna gelmemesi. Sayın oyun yöneticilerimiz sizin daha iyi fikirlerinize açığız yeterki tek dileğimiz, bu petler yüzünden npc lerin açılmamasına çözüm getirmeniz.

Not : Arkadaşlar bu konu troll konusu vs. değildir..

SAYGILARIMIZLA..

Bu iki etkinliğin NPClerine Pet’in engel olup tıklanmaması konusunda yeterli bir bilgim yok. Fakat ortada böyle bir durumdan dolayı -isteyerek veya istenmeyerek- yapılan Pet’in engel teşkil etmesinden ötürü mağduriyet yaşanıyorsa bir çözüm bulunması gerektiğini düşünüyorum. Paylaşımın için teşekkürler.

İlgili npcye yaklaşacaksın basacaksın "B" ye npc otomatik olarak seçilecek zaten, npcnin olduğu yere sağ tuş yapacaksın açılıyor .Daha hiç açılmadığını görmedim bu yöntemi uygulayıpta.Etrafı ne kadar kalabalık yada pet olsada.

Senior Member
    Ft etkinliğine girişin değişmesi gerekiyor.

Suistimal edilen bir etkinlikten bahsediyoruz fakat düşünmeden edemiyorum ft'yi düzeltecez derken neleri bozarlar acaba?

Senior Member
    Nickname
    ChuckBartowski
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mur_ykVY9zHm View Post
    İlgili npcye yaklaşacaksın basacaksın "B" ye npc otomatik olarak seçilecek zaten, npcnin olduğu yere sağ tuş yapacaksın açılıyor .Daha hiç açılmadığını görmedim bu yöntemi uygulayıpta.Etrafı ne kadar kalabalık yada pet olsada.
    dün akşam ft girişinde açılmadı benim npc. bende elle seri tıklama yöntemi ile giriyorum npc B ye geliyor ama sayfası açılmıyor

Junior Member
    Quote Originally Posted by mur_ykVY9zHm View Post
    biz de aynı şeyi yapıyorduk ama sana denk gelmemiş kardeşim.

Senior Member
    Geçen benzer bir konuda yazmıştım burda da yazayım Moradon,lufe,emc gibi kale içlerinde pet çıkmasın. Nasıl ki bu alanlarda mss atmaya çalışınca uyarı veriyosa petlerde dragonda da öyle olsun.

Senior Member
    Peti savunmak gibi algılanmasın, önce ft girişlerine macro engeli getirilsin, petide sonra maradon için kapatsınlar bu doğru bir yol olur.
    Ama peti kapatıp macro ile alakalı bir çalışma yapılmayacak ise, bu tamamen macrocuların ekmeğine yağ sürmek olur.
    Ben npc tıklayıp uzaktan tek tık girebiliyorum, sorun yaşayan var ise bu yöntemi denesin sirius serverinde kaçırdığım ft yok ve pet mevzusu çıktığından bu yana, içeride afk olan oturan adam nerede ise yok denecek kadar az.
    Eli emeği ile giren ft sonuna kadar mücadele ediyor. Tarafsız olarak benim gözlemlediğim bu.

Senior Member IFrancoise's Avatar
    O Pet çıkaranlar en çok macrocuları engelliyor.Ben buraya etkinliğe giriş şekli değişsin npc önünde MACROCULAR DOLUŞMASIN dediğimde 2-3 tane destek gelmişti.Nedense pet olayı çıkınca konu açan açana.O konu açanların çoğunun macrocu olduğunuda biliyorum.İnş etkinlik şekli tamamen değişmezse bu pet olayıda umarım kalkmaz.Bazılarına müstehak.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Quote Originally Posted by IFrancoise View Post
    O Pet çıkaranlar en çok macrocuları engelliyor.Ben buraya etkinliğe giriş şekli değişsin npc önünde MACROCULAR DOLUŞMASIN dediğimde 2-3 tane destek gelmişti.Nedense pet olayı çıkınca konu açan açana.O konu açanların çoğunun macrocu olduğunuda biliyorum.İnş etkinlik şekli tamamen değişmezse bu pet olayıda umarım kalkmaz.Bazılarına müstehak.
    Petleri cıkaranlar daha önce sanki elle giriyordu