Results 1 to 7 of 7

Exclamation Pazarlarda trojen saldırısı olabilir DİKKAT!

S.A.
    C:\NTTGame\KnightOnlineEn\KnightOnLine.exe dosyası Trojan.GenericKD.42853526 ile enfekte edildi ve karantinaya alındı.

Bu hatayı veriyor sayın modlar çözüm nedir. 100 defa silip kurdum aynı sorun devam ediyor.

Kesinlikle koxp gibi programlar yüklemedim. Koxp yükledin diye yorum yapana küfür ederim hiç yazmasınlar.

Olay şöyle oldu dün birisinin pazarına tıkladım ve ondan sonra oyundan attı sonrada trojen yakalamaya başladı antivirus programı.
    Pazarlarda yeni bir trojen saldırısı olabilir yetkililere burdan duyurmak istiyorum bir baksınlar.

Trojan.GenericKD.42853526 Bu nedir? birisi bunu açıklayabilirmi acaba? pazara tıkladıktan sonra bunu yakalıyor virüs programı.

sonuç olarak starta tıklıyorum trojen yakalıyor ve oyun açılmıyor.
    Bilgisayarı tarattım temiz çıktı.

Teşekkürler.
    Last edited by portakalisoydum; 03-18-2020 at 09:02 AM.

Senior Member
    Kardeşim çok agresifsin öncelikle sakin ol, kullandığın antivirüs programının ismi nedir?

Kardeşim aslında agresif biri değilim
    Bitdefender.
    Last edited by ScORp_LiON; 03-18-2020 at 10:15 AM.

Eğer yasak korsan sunuculardan kullandıysan bilgisayarına format atmanı öneririm.
    Last edited by GamesDepot; 03-18-2020 at 11:04 AM.

Junior Member
    aynı sorun bugun bendede başladı ve altta konu açtım , bende oyuna giremiyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by portakalisoydum View Post
    S.A.
    C:\NTTGame\KnightOnlineEn\KnightOnLine.exe dosyası Trojan.GenericKD.42853526 ile enfekte edildi ve karantinaya alındı.

Bu hatayı veriyor sayın modlar çözüm nedir. 100 defa silip kurdum aynı sorun devam ediyor.

Kesinlikle koxp gibi programlar yüklemedim. Koxp yükledin diye yorum yapana küfür ederim hiç yazmasınlar.

Olay şöyle oldu dün birisinin pazarına tıkladım ve ondan sonra oyundan attı sonrada trojen yakalamaya başladı antivirus programı.
    Pazarlarda yeni bir trojen saldırısı olabilir yetkililere burdan duyurmak istiyorum bir baksınlar.

Trojan.GenericKD.42853526 Bu nedir? birisi bunu açıklayabilirmi acaba? pazara tıkladıktan sonra bunu yakalıyor virüs programı.

sonuç olarak starta tıklıyorum trojen yakalıyor ve oyun açılmıyor.
    Bilgisayarı tarattım temiz çıktı.

Teşekkürler.
    tam format atıcaktım sende konu açtığına göre sorun bazı kişilerde var gibi , oyuna giremiyorum 2-3 vürüs programı indirdim uğraşıyorum , giremiyorum oyuna bende hiçbir şekilde aynı trojan hatasını veriyor , aylardır sorun yoktu bugun başladı bu sorun bendede

Quote Originally Posted by Figo353535 View Post
    tam format atıcaktım sende konu açtığına göre sorun bazı kişilerde var gibi , oyuna giremiyorum 2-3 vürüs programı indirdim uğraşıyorum , giremiyorum oyuna bende hiçbir şekilde aynı trojan hatasını veriyor , aylardır sorun yoktu bugun başladı bu sorun bendede
    Formatlık bir durum yok sanırım oyunda genel bir sorun var pazarla ilgili, sell pazar açtığım anda hata veriyor ''Sorry unexpected error has occurred'' hatası.