Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 38
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

17.03.2020 tarihi itibariyle işleme alınan oyuncu sayımız 1455.

Bu oyuncularımızın hesapları TPT, Makro ve Pedal kullanımı nedeniyle işleme alınmıştır.

Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır.

Unutmayın, illegal program kullanan oyuncular hakkında cezai işlem uygulamaya devam edeceğiz.

Not: Dizin isteklerini oyun yöneticilerinin inisiyatifine bağlı olarak paylaşılabilir. Herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Ben suçsuzum ama zindana gönderildim bunun nedeni nedir?

-Zindana gönderilen oyunculardan bir tanesi bile suçsuz değildir. Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.

NOT 2: Makro nedeniyle 5 defa ceza alan oyuncularımızın hesapları otomatik olarak süresiz ceza ile kapatılacaktır!

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı

Merhabalar iyi çalışmalar Ben destanda Yeni charıma baslamış Bulunmaktayım her hangi bir ilegal uygulama Kullanmamaktayım ayrıca charım archer degildir ben asasım ve hiçbir exp party ve farm konusunda partylerde bulunmadım sadece ex gorevlerı üzerine 70 lwl kadar aralıksız kastım oyundaki nick AnthonyHaRdLy charımın incelenip acılmasını rica ediyorum lütfen gözden geçiriniz

Merhabalar;

Kendi söyleminize göre makroya hapis cezası veriyorsunuz ve hesapları tek tek incelediğinizi söylüyorsunuz.
    Ben kendim ticket attım ve macro kullandığımıda söyledim madem öyle neden tpt ban yedim.
    Siz kendi oyun politikanızı bile uygulamıyorsunuz.

Junior Member
    Destan server'in da dün gece okçu charıma Genie Kurdum , sabah uyandığımda Genie bitmek üzereydi ve işe gidecektim gitmeden hemen bi cash alıp genie bittiğinde devam etmesi için pustan alıp charın üstüne bıraktım ve öylece kasılması için bıraktım charı işten geldigimde dc olarak gordm tekrar giriş yapmaya calıstıgımda [TPT] ban hatası alıyorum böyle birşeyin imkanı yok , koxp vs. kullanacak olsam neden preminyum ve cash'e para yatırayım bu oyunu en son 2012 'de oynuyordum sonrasında ara verdim uzun süre o süreler içersinde eski charlarımız silinmiş itemlerimiz vs.. ve bugun böyle bir durumla karsılasıyorum yine sogumamak elde degil işten çıkıyorum 2 haftadır geceleri bi hevesle charın basında bekleyip kasıyorum emek veriyorum ama heba oluyor bunu lütfen dikkate almanızı rica ediyorum View Ticket: #IRS-652-92008 kontrollerinin yapılmasını önemsiyorum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Eslant aoc de 3 mage 1 pİrİ donen macrolu arkadaŞlar neden bu ceza uygulanmiyor hic mi denemediniz 3 mage donebiliyor mu?o slotu macrosuz. Sİrusta delosta macrolu adamlarin ifŞa vİdeosu yayinlandi bunun gibi bir cok bilgi tarafiniza ulaŞtirildi neden adam kayiriyorsunuz ntt game'de ÇaliŞan gmler kendi kafalarina gore hakli haksiz ayirmadan neden ban atiyor. Ve utanmadan bu Şekİl adalet yerİnİ bulmuŞ gİbİ konu aÇiyorsunuz ben gerekli hukuki İŞlemlerde bulunacaĞim herkese hayirli olsun.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    kaosdaki kxperlar cirit atıyor hala yeterli değil bunlar

Merhaba,

Konuya açıklık getirmek için tekrar yazmak mecburiyetinde hissettim kendimi, Yaptığınız işi önemsediğinizi fark ediyorum ve saygı duyuyorum bende sizler gibi bir Şirkette destek elemanıyım, Mailimi sadece empati kurarak değerlendirmenizi rica ediyorum.

Destek sunduğum Şirketimin bana tahsis ettiği PC’de oyunu kullanıma başladım Forumlarda ve Sözleşmenizde Macro ve sayılabilecek programların cezalandırıldığına dair bilgiler edindim, Fakat Bir çağrı merkezi destek departmanı olarak bu PC’de onlarca program mevcut ve gün içerisinde sürekli kullanımda olabiliyorlar (VPN, Sql ,Administrator, Interaction desctop , Scripter vs.vs.) ama beni illegal bir ‘user’ görmenize ve ceza almama sebep olan programın hangisi olduğuna dair hala bir fikrim yok , Bir yapıyı korumakla mükellef olduğunuzu biliyorum ve ona göre değerlendirme sağladığınızı düşünüyorum ama illegal bir user olmadığımı belirtmek isterim, oyunun işleyişini değiştirecek programlar olarak görülen ve kullanımda olduğu süre içerisinde user olarak benim bundan bir ‘fayda ve çıkar’ sağlamadığım doğrusunu göz önüne getirmenizi rica ediyorum . TBT almama sebep olacak durumun, sabahları çalışıp geceleri karakterimi geliştirmeye adamışken bana ne gibi bir faydası olabilir ki böyle bir illegallige yanaşayım ? Sizlerden Ricam söylediklerimin muhakemesini kendi içinizde yapıp Oyun süresi içerisinde hiçbir suç işlemediğim, suçlama ve şikâyetten dolayı ceza almadığım gerçeğini göz önünde bulundurmanızı en azından emeğimin boşa gitmemesi bundan bir ders çıkarmam adına Süresiz olarak değerlendirdiğiniz ban süresini tekrar değerlendirmenizi, bilinçsiz program kullanımımdan ötürü kısa süreli ban veya Hapis cezası uygulanması talep edip, bana Bu süre içerisinde ise kullanmış olduğum PC’de değişiklik yapıp sadece “Knight Online” yükleme ve oyuna devam edebilme fırsatını vermenizi rica ediyorum

İyi Çalışmalar.

Akif YILDIZ

koxp yok bişey yok durduk yere ban yedik bunun kanıtını gösterin diyorum kanıt yok milletin hakkına giriyorsunuz 700 tl boşa gitti çöpe gitti Allah bildiği gibi yapsın sizi ne diyim

Quote Originally Posted by lDavyJ0nesl View Post
    koxp yok bişey yok durduk yere ban yedik bunun kanıtını gösterin diyorum kanıt yok milletin hakkına giriyorsunuz 700 tl boşa gitti çöpe gitti Allah bildiği gibi yapsın sizi ne diyim
    iki kelime illegal program deyip geçiyorlar 2 yıl öncesi hesabı kapatıp geçiyorlar ne bir kanıt ne bir açıklama

Quote Originally Posted by customary View Post
    iki kelime illegal program deyip geçiyorlar 2 yıl öncesi hesabı kapatıp geçiyorlar ne bir kanıt ne bir açıklama
    destekten kanıt gösterin diyorum cevap veremiyorlar milletin hakkını nasıl ödeyecekler

Quote Originally Posted by lDavyJ0nesl View Post
    destekten kanıt gösterin diyorum cevap veremiyorlar milletin hakkını nasıl ödeyecekler
    Müşteri memnuniyeti 0