Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 70
    Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Görev sıfırlama istiyoruz, lütfen....

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Günlerdir jackpot + %75 event açık bence gayet yeterli.

GM ler evde iken cz de aktif olsunlar pmblere baksınlar arada canları istediginde slotları gezsinler delos baksınlar güzel olur

Junior Member
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Canlı yayınlar hakkında en kısa zamanda duyuru yaparak tarihi ve içeriği hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız arkadaşlar.

Yayınlar hakkında yeni bir duyuru paylaşana kadar normal şartlarda Salı ve Perşembe günleri yaptığımız yayınlar olmayacaktır.

Merhabalar iyi çalışmalar Ben destanda Yeni charıma baslamış Bulunmaktayım her hangi bir ilegal uygulama Kullanmamaktayım ayrıca charım archer degildir ben asasım ve hiçbir exp party ve farm konusunda partylerde bulunmadım sadece ex gorevlerı üzerine 70 lwl kadar aralıksız kastım oyundaki nick AnthonyHaRdLy charımın incelenip acılmasını rica ediyorum lütfen gözden geçiriniz

Senior Member
    1+1 değil ama görev sıfırlaması çok güzel olmaz mı bu uzun tatile

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Sunucuların Free user sayısını bir miktar artırmanızı talep ediyoruz , malum herkes evde ve oyuna girmeye çalışıyor pre almak bile çok zor bankaya gitmek yada karta yatırmak vs

Senior Member
    Nickname
    ChuckBartowski
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Pus esyalarının 3 günlük 1 haftalık versiyonlarının kazanıldığı etkinliklerden yaparsanız çok güzel olur bide görev görev sıfırlansın ozaman EvindekalırTürkiye

Senior Member
    exp event neden kapandı ? madem evden çıkmıyoruz ağız tadıyla oyun oynasak ne olurdu yani ?? lütfen tekrar başlatın exp eventi...

Oyunun geleceğini nasıl olacak görmek isteyen steamko serverlarına bakabilir.

Evimizdeyiz yapacak bır seyımız yok sadece karakterlerimizi kasmak istiyoruz EXPEVENTİSTİYORUZTÜRKİYE sevgi ve saygılarımızla