Results 1 to 2 of 2

Ardreamda rekabet oluşmasi için tavsiyeler.

Konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum özür diliyorum bunun için.

Ardreamda oyuncunun az olmasının sebeplerinden bana göre 1. Sırada rekabetin olmaması var.
    Bu konuda tavsiyem şu şekilde, nasıl ardreamda 2000 buff ve 350 ac basılamıyorsa bunun gibi karakterlerinde item olarak Maximum +8 item giyebilmeleri ve takı olarak maximum +1 giyebilmeleri ve draki pendant takamamaları gereklidir. Öyle karakterler var ki full +9 iteme sahip, karakterlerin tl fiyatı 50 bin liranın üzerinde bu oyuncularla rekabet edemiyorsunuz. Gelip size tek atıyor ve oyun zevkiniz elinizden alınıyor. Her insanın o ayarda bir karaktere sahip olma şansı yok bu bi gerçek. Sonuçta knight online bir oyun ben bu oyunu zevk almak için oynuyorum. Cz de her şeyin serbest olması doğal lakin ardreamda full 9 ve full 3 takılı insan olmamalı. Hak veren çıkacaktır eleştirende olacaktır. Bu benim tavsiyemdir teşekkür ederim.

Member
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Itemin limiti olamaz ama farmcinin limiti olabilir. Eger sen farm slotlarini kapatirsan geriye sadece pk cilar kalir. O zaman senin +8 +1 itemli charinda is yapar

Tags for this Thread