Results 1 to 4 of 4

Thread: Yanlis pazar

Post Yanlis pazar

pazarda tirinayi 69m yerine 69kya koymusum.alan arkadasa yazdim ama veremeyecegi soyledi.alabilir miyim geri itemimi yoksa alan arkadasla mi anlasmam lazim ?

Quote Originally Posted by MEHMETKONYA42 View Post
    pazarda tirinayi 69m yerine 69kya koymusum.alan arkadasa yazdim ama veremeyecegi soyledi.alabilir miyim geri itemimi yoksa alan arkadasla mi anlasmam lazim ?
    Hocam geçmiş olsun, oyun içindeki kullanıcı hatalarından dolayı GM'lerin yardımcı olacağını pek sanmıyorum. Oyun içindeki arkadaş ile konuşup anlaşabilirsin ama büyük ihtimal tekrar vermeyecektir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Arkadaşımızın da belirttiği üzere, alan kişiye herhangi bir müdahale söz konusu değildir. Ancak siz aranızda konuşup anlaşırsanız bu sorunu çözebilirsiniz.

Bilginize,

Junior Member
    selamun aleyküm ya ben mob çekmekten ban yedım evet cektım doğrudur ama ilk onlar kastığım slota çoktu bende gıcık oldum çektim ama bilmiyordum ban sebebı olduğunu 7 gün ban + hapis cezası verdı şimdi soruyorum size direkt ban verilirmi insan bir kere uyarır bu karantina günlerinde eve tıkılmışken tek zaman geçirme meşkalemizide elimden aldınız gm bey lütfen rica ediyorum banımı açın . birdaha yaparsam süresiz ban verin kabul .ç