Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

FT'de pet atanlara bir işlem yapılmayacak mı?

Scorp'u sirius'ta ft'ye girmeye davet ediyorum. npc başında 100 kişi pet atıyor ve ne yaparsan yap tıklanmıyor, oyundaki pet dosyasını da sildim işe yaramadı.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Gelecek biri dicek B bas sağ tıkla dicek

Senior Member
    blubox yapıyor bunu daha demin Lysa yazı geçmeden 5 saniye önce peti attı ve pireli diye bir pet isminide extra olarak gördüm yani stabil olarak 3 4 kişi sürekli ft yi bugluyorlar kendi clanları eksiksiz girsin diye bir şekilde taktigini bulmuşlar onlarda buglanmıyorken bizde buglanıyor bu gecede atarlarsa peti sınırsız ban dahi yesem çok agır sövecem

Senior Member
    npc basında makro ile girmeye çalısmak yerine eski usul saati takip edip direk tıklarsanız her seferinde girersiniz
    şahsen ben çok nadir kaçırıyorum ft yi

Junior Member
    Acil çözüm bekliyoruz

Senior Member
    Nickname
    ChuckBartowski
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Rmzn0121 View Post
    npc basında makro ile girmeye çalısmak yerine eski usul saati takip edip direk tıklarsanız her seferinde girersiniz
    şahsen ben çok nadir kaçırıyorum ft yi
    macronun yaptığı tıklama işini ellede yapabiliyorsun sirius altar gibi serverlerde yazı görünmeden içeri giriyor herkes senin söylediğin şekil girmek imkansız gibi bişey o yüzden milletin bilgisayarı kassın hızlı tıklayamasın diye art niyetli yapılan birşey bu guard atmak ve pet çıkartmak

Senior Member
    Ft Tek cözüm Bdw ekranı gibi ekrana gelmesi Bu sayede macro engellenicektir bahsettiginiz bug'da ortadan kalkmış olucaktır.
    Türk Milletinin Karekteri Yüksektir
    Türk Milleti Çalışkandır
    Türk Milleti Zekidir
    Ne Mutlu Türküm Diyene

Senior Member
    Ben şahsen pet mevzusu çıktı çıkalı ft de afk char sayısının aşırı azaldığını gözlemledim. Eskiden bosslar kesilmez son 1 dk kala güç bela ft biter veya bitmezdi. Şu an bosslar çıktığı gibi kesiliyor ft 3-4 dakika erken bitiyor.
    Yine macro ile 4-5 char girenlerin ağlama duvarı olmuş burası, insan gibi kamera açısı ile oynamadan tıklayıp girebilirsiniz, ben bu şekilde giriyorum ve uzaktan tıklıyorum kaçırdığım ft yok, içeride ortada afk kalan boş charlar yok.
    Jr gibi ftyede afk ban gelmeli hatta.

petimizle maradonu dolasırken ftnin basladıgını gördük geldik bro oyun buna ne yapacak ki? oyun önce sizin macronuzu kapatsın sonra peti kapatır. 2 aydır bir tane ftye giremedim ben madem pet macroya engel oluyor bizde orada petimizi cıkartırız.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Asomac View Post
    petimizle maradonu dolasırken ftnin basladıgını gördük geldik bro oyun buna ne yapacak ki? oyun önce sizin macronuzu kapatsın sonra peti kapatır. 2 aydır bir tane ftye giremedim ben madem pet macroya engel oluyor bizde orada petimizi cıkartırız.
    kendi kolsuzluğundan giremiyorsun , 10 tllik mouse ile rahat rahat her ftye giriyorum biraz beyin biraz kol gerekiyor o kadar .