Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 24
    Quote Originally Posted by okandaldandala View Post
    kendi kolsuzluğundan giremiyorsun , 10 tllik mouse ile rahat rahat her ftye giriyorum biraz beyin biraz kol gerekiyor o kadar .
    madem her ftye giriyorsun o zaman bebek gibi aglayıp durmayın beynin oldugunu iddia ediyorsan tabii ki de yoksa yıllarca zırla dur her ftye gelip peti cıkartıcam

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    hala güncel, yasak değil mi onu yazın bari boşa video çekmeyelim.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Attığım raporlar çöpe gidiyor 10 kere raporlamışımdır . Madem yasak değil, Bir raporda da daha göndermeyin diyin bizde bilelim enazından , bizde çıkaralım ortalık şenlensin

Senior Member EraJacque16's Avatar
    çer çöp charlar giriceğine hak edenler girsin, bu adamların oynama niyeti yok yıllarca çöp itemlarla geziyolar, daha bu sabah aylar önce raporladığım bi char yine JRde aynı itemlarla geldi. dün de ftde random mage partye girdim, raven harpyde öldü biri, 2 kişi atlarda öldü, VRye geldiğimizde ise 2 kişi kaldık.
    Last edited by EraJacque16; 07-07-2020 at 03:16 PM.
    consume & adapt

https://forum.nttgame.com/forum/show...olitikas%C4%B1

listede okudum yasak oldugu yaziyor neden hala devam etmekte bu pet guard bunlari aşalim hepimiz girmek istiyoruz eventlere
    Mod Arkadaş yorumu silmekten vazgec kendine iş ara mumkunse sen ben uygunsuz yorum yapmam
    eger uygunsuz yorum yapmişsam kendim duzeltebilirim silmene gerek yok uyarman yeterlidir

Junior Member
    Manuel kullanıma geçip, macrolu ürünlerinizi letgodan satabilirsiniz. Etkinliğe macro ile spam yaptırarak girmenin cezası var iyi oyunlar. 5.4.2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;
    Madde 9 - Macro / Macro yazılımı ve Pedal kullanımı -
    İlk Suç; Disiplin Zindanı, İkinci Suç; Disiplin Zindanı, Üçüncü Suç; Süresiz Hesap Kapatılması olarak güncellenmiştir.

Oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel olmak veya oyun içerisinde huzursuzluk vermek
    3 günlük hesap kapatılması
    7 günlük hesap kapatılması
    15 günlük hesap kapatılması
    Süresiz hesap kapatılması
    linkte gayet guzel aciklama yapilmiş ama oyun içersinde pet guard cikaranlar var bir şekilde girişimize engel olmaya çalişiyorlar boyle zihniyette olan şahislari inşallah gerekenler uygulanir

Junior Member
    Quote Originally Posted by lUran1al View Post
    Oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel olmak veya oyun içerisinde huzursuzluk vermek
    3 günlük hesap kapatılması
    7 günlük hesap kapatılması
    15 günlük hesap kapatılması
    Süresiz hesap kapatılması
    linkte gayet guzel aciklama yapilmiş ama oyun içersinde pet guard cikaranlar var bir şekilde girişimize engel olmaya çalişiyorlar boyle zihniyette olan şahislari inşallah gerekenler uygulanir
    Pet veya guard ftye girmede nasıl bir engel yaratabilir tek tıkla girilen bir event zaten, 22:00 ftsinin eksik user olduğunu hiç görmedim söylediğin gibi olsa kimse giremez, kronometre ile süre alıp gayet rahat girebilirsin,macro ile seri spam yapmak sorun olabilir doğru diyorsun, ama illa macro kullanıcam dersen cezası var yapma derim ben.

Senior Member
    Nickname
    Ring of Life
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by auk_R83cWSKv View Post
    Pet veya guard ftye girmede nasıl bir engel yaratabilir tek tıkla girilen bir event zaten, 22:00 ftsinin eksik user olduğunu hiç görmedim söylediğin gibi olsa kimse giremez, kronometre ile süre alıp gayet rahat girebilirsin,macro ile seri spam yapmak sorun olabilir doğru diyorsun, ama illa macro kullanıcam dersen cezası var yapma derim ben.
    guard bir sıkıntı yaratmıyor fakat pet atıldığında npc b ye gelmiyor tutulmuyor bence oyun hakkında biraz daha bilgi sahibi ol daha sonra yorum yap

Senior Member
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    guard bir sıkıntı yaratmıyor fakat pet atıldığında npc b ye gelmiyor tutulmuyor bence oyun hakkında biraz daha bilgi sahibi ol daha sonra yorum yap
    yorum atan arkadaş bilmiyor yada petçi son 10 saniye npc yanıt vermiyor diyelimki ben son 10 saniye oyuna girdim tıklamaya çalışıyorum npc yanıt vermiyor böyle bir saçmalık olamaz ki sag sol tıkla giriyorum macrosuz isteyen varsada çok gevezelik yapmamsı için videosunuda atarım elle sag sol tık yaparak neredeyse ft kaçırmıyorum oyunda macrocular var dogru ozaman macroyu engellesinler kullanmadıgım için problem yok
    boşa kendini yorma çıkar birisi der B ye basmıyorsun
    Last edited by crafty994; 07-08-2020 at 05:20 AM.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast