Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Cr hakkında

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Cr hakkında

Cr'ye 3 gün önce açtığım konuya incelenecektir diye yeni cevap gelmiş, reportladıklarım oyunda illegal farma devam ediyor. Birde reportlayamadıklarım var çünkü yanlarına yaklaştığım an ya atack kesiyor ya town atıyor karakterler video bile alamıyorum. Altar emc golem slotlarında 1 tur atın dediğimi anlayacaksınız. Yok 2000 kişi illegalden işlem görmüştür falan bunlar hikaye adamlar gözümün önünde 10 gündür illegal hayatına devam ediyor daha onu banlayamıyorsunuz.
    Last edited by GamesDepot; 03-13-2020 at 12:36 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ayrıca 2 dakikalık videoyu bile sabit internetle 45dk- 1 saat arasında upload edebiliyoruz. He bidaha uğraşırmıyım, tabiki asla.

Banned
    .........

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Raporlara sırasıyla işlem yapılıyor. İşlem sırası geldiğinde GM tarafından sonuçlandırılıyor. Raporunuzu gün içerisinde kontrol edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Raporlara sırasıyla işlem yapılıyor. İşlem sırası geldiğinde GM tarafından sonuçlandırılıyor. Raporunuzu gün içerisinde kontrol edebilirsiniz.
    Merhaba kolay gelsin. Bende arasıra cr ye video yüklüyorum makro falan diye. Görülüyo yorum yapılıyo kontrol edilecektir diye. Fakat sonucunun ne oldugunu anlayamıyorum iddiam da haklımıyım sonucun ne olduğunu göremiyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Butun raporlar gm tarafindan sonlandırilmiyor. Bazilarina gerekli incelemeler yapilacaktir diyip moderatör arkadaslar kapatiyor. Yani 2. Yetkili agiz .. biz neden ilk yetkili agizdan goremiyoruz

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by asgasgsagasasfasfasf View Post
    Butun raporlar gm tarafindan sonlandırilmiyor. Bazilarina gerekli incelemeler yapilacaktir diyip moderatör arkadaslar kapatiyor. Yani 2. Yetkili agiz .. biz neden ilk yetkili agizdan goremiyoruz
    İşte o cevaptan sonra gm işlem yaptığında altına cevap yazıyor. Gerekli işlem yapılmıştır / işlem tamam vs diye.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member IIIIDoritoSIIII's Avatar
    Nickname
    IIIIDoritoSIIII
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NARNIAS View Post
    Ayrıca 2 dakikalık videoyu bile sabit internetle 45dk- 1 saat arasında upload edebiliyoruz. He bidaha uğraşırmıyım, tabiki asla.
    videonun boyutunu küçültüp ata bilirsin

https://forum.nttgame.com/forum/show...3%A7%C3%BCltme!

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NARNIAS View Post
    Streamlabs Obs kullanmanı öneririm. Düşük boyutta kaliteli videolar oluşturabilirsin.

Video Rehberi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    İşte o cevaptan sonra gm işlem yaptığında altına cevap yazıyor. Gerekli işlem yapılmıştır / işlem tamam vs diye.
    Benim kizdigim kisim bazi moderatorlerin gerekli incelemeler yapılacaktır diyip konunun gm tarafindan gorulmesini engellemesi. Adam 6 skil vuruyor adami report ediyoruz bi tane moderatör gelip gerekli incelemelr yapilacaktir diyip konuyu kapatıyor ) gm arkadasa konuyu incelemesi icin yonlendirmiyor. Bu arada report ettigim adamlar 1.5 aydir ayni şekilde devam ediyor ve ne bir hapis kanadi ne de baska birsey goremedim )