View Poll Results: Hesaptaki lvl 1 charlara ayda 1 sefer karakter silme özelliği getirilsin

Voters
109. You may not vote on this poll
  • Katılıyorum

89 81.65%
  • Katılımıyorum

20 18.35%
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 63
    Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    budur.
    Scorp'un dediğini sonuna kadar desteklerim .

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu kadar gereksiz detay yerine karakter silme işlemi 7 günden geriye doğru sayım başlatsa ve 7 gün tamamlandığında silinse olmaz mı? Hesabınızın başka bir ele geçmesi durumunda, geri aldığınızda ya da yanlışlık yaptığınızda veya da vazgeçtiğinizde 7 gün içinde iptal edebilirsiniz. Gelecekse bence bu şekilde gelmelidir.
    Hack konusunda ne kadar uyarı yapılsa da bir şekilde, birilerinin canı yanıyor. Emek verdiğin bir karakterin hesaba erişen şahsın silmesi kadar kötü bir durum olamaz.

Öneri çok mantıklı. Gelecekse buna benzer şekilde gelmesini isterim.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Karakter silme ve Koreli oyundaşlarımızın sahip olduğu diğer özellik olan Character Seal Scrol ile eşyaları aktarabilme bizde de olmalı.

Olmaması için tek neden olarak Benjamin'i görüyorum.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    Özel kriterler gelebilir ve karkater silme manuel olabilir bence.

ID en az 2 yıllık olmalı, en az 10k+ npoint almış olmalı, ve silinmesini istediği karakter için son aldığı 3 kodu verebilmeli gibi kriterler konularak karakter silinebilmeli.

Bakın başka oyunlarda karakter silme işini güvenilir hale getirmişler.

Nasılmı ?

Karakteri sil diyorsunuz, size güvenlik kodunuzu soruyor. Kodu giriyorsunuz ve karakteriniz silinme sürecine giriyor. Bu süreç 7 gün sürüyor ve bu süreçte o karkaterle oyuna giremiyorsunuz kitleniyor. Silme süreci iptal edilebiliyor. Yani karakter hacklenmişse bile 7 gün içinde geri alınabilirse sorun olmaz.

KO için bu süre 15 gün yada 30 gün yapılabilir.

Karakteri sil dersiniz, otp yada vip şifrenizi girersiniz sonra 15-30 günlük bir bekleme süresi olur ve karakter silinir.

Alın size pırıl pırıl çözüm.
    ve karakterin silineceği bilgisi kayıtlı mail adresine mail atılabilir sms atılabilir v.s v.s

yeterki istenilsin...
    https://forum.nttgame.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=1436216&dateline=1563  822588

Member IwillNeverDie's Avatar
    Nickname
    IwillNeverDie
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HumanHunters
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu kadar gereksiz detay yerine karakter silme işlemi 7 günden geriye doğru sayım başlatsa ve 7 gün tamamlandığında silinse olmaz mı? Hesabınızın başka bir ele geçmesi durumunda, geri aldığınızda ya da yanlışlık yaptığınızda veya da vazgeçtiğinizde 7 gün içinde iptal edebilirsiniz. Gelecekse bence bu şekilde gelmelidir.
    Kesinlikle çok mantıklı , Hem kimse mağdur olmaz hemde insanlar 3 5 lwl charlara ring basıp slot boşaltma derdinden kurtulur.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    dostum yapimci getirmek istemiyor.
    css den haksiz yere bir suru gelir sagliyor
    sen saniyor musun herkes istese veya ikna olsa yapimcinin bunu yapacagina
    bos bir hayal bu karakter silme olayi

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Sms onayı gelebilir , yada müşteri hizmetleri onayı ile silinebilir bunun yüzlercesi türetilebilir yeterki yapılması istensin , nasıl karakter paylaşmak tüm olumsuzlukları kabul etmek ve müşteri hizmetleri işlemlerinden mahrum kalmaya sebep oluyorsa , oyuncu 7 gün içinde sms onayını verdikten sonra karakter silinebilir

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    Sms onayı gelebilir , yada müşteri hizmetleri onayı ile silinebilir bunun yüzlercesi türetilebilir yeterki yapılması istensin , nasıl karakter paylaşmak tüm olumsuzlukları kabul etmek ve müşteri hizmetleri işlemlerinden mahrum kalmaya sebep oluyorsa , oyuncu 7 gün içinde sms onayını verdikten sonra karakter silinebilir
    tam destek
    Ben Bir Turk Milliyetcisiyim

Ben hala 2020 yılında her oyunda olan ve aslında hakkımız olan bir özelliğin neden hala knight camiasında bu kadar tartışma ve inat yarattığını çözebilmiş değilim. Yıllardır 1 kere çar soydurmadım, soyduracağımı da zannetmiyorum, eğer bir user hesabını soyduruyorsa bu KENDİ hatasıdır, bu kadar basit.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Pazartesi günü bu konudan Khenarth'a bahsedeceğim, umarım olumlu geri dönüş olur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.