View Poll Results: Hesaptaki lvl 1 charlara ayda 1 sefer karakter silme özelliği getirilsin

Voters
109. You may not vote on this poll
  • Katılıyorum

89 81.65%
  • Katılımıyorum

20 18.35%
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 63
    Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu kadar gereksiz detay yerine karakter silme işlemi 7 günden geriye doğru sayım başlatsa ve 7 gün tamamlandığında silinse olmaz mı? Hesabınızın başka bir ele geçmesi durumunda, geri aldığınızda ya da yanlışlık yaptığınızda veya da vazgeçtiğinizde 7 gün içinde iptal edebilirsiniz. Gelecekse bence bu şekilde gelmelidir.
    Hesabı geri alması 7 günden kısa sürebilecek mi peki? Destek ekibi sadece iş günlerinde ve buna ek 72 saatte cevap veriyor. Misal cumartesi günü hesabım ele geçirildi, şahıs karakteri silmeye aldı. Destek bileti attım, pazar pazartesi 48 saat gitti. Pazartesi bilet sırasına girdim 72 saatlik süre başladı. 5 gün gitti zaten. Aitlik bilgileri istenmesi ve geri dönüşler derken karakter puff Saat hesaplarını kaba taslak yaptım tabi daha kısa ya da daha uzun da olabiliyor. Arkadaşın yazdığı kadar detay olmasa da, bazı şeylerin öyle ya da böyle detaylandırılması gerekecek.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Hesabı geri alması 7 günden kısa sürebilecek mi peki? Destek ekibi sadece iş günlerinde ve buna ek 72 saatte cevap veriyor. Misal cumartesi günü hesabım ele geçirildi, şahıs karakteri silmeye aldı. Destek bileti attım, pazar pazartesi 48 saat gitti. Pazartesi bilet sırasına girdim 72 saatlik süre başladı. 5 gün gitti zaten. Aitlik bilgileri istenmesi ve geri dönüşler derken karakter puff Saat hesaplarını kaba taslak yaptım tabi daha kısa ya da daha uzun da olabiliyor. Arkadaşın yazdığı kadar detay olmasa da, bazı şeylerin öyle ya da böyle detaylandırılması gerekecek.
    Bilet atarken hesap aitlik bilgilerini gönderirsen aradaki bir biletleşmeyi elemiş olursun. Ayrıca araya tatil günleri girmiş olsa da bilet cevabının 7 gün süreceğini sanmam. 9-10 günlük bayram tatillerinde ne olur bilemem tabi, bu gibi durumlar için 7 değil de ne bileyim 15 gün olur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bilet atarken hesap aitlik bilgilerini gönderirsen aradaki bir biletleşmeyi elemiş olursun. Ayrıca araya tatil günleri girmiş olsa da bilet cevabının 7 gün süreceğini sanmam. 9-10 günlük bayram tatillerinde ne olur bilemem tabi, bu gibi durumlar için 7 değil de ne bileyim 15 gün olur.
    Benim için hiç problem değil, bana kalsa destek verilmese bile olur, o kapsamda hesabımla ilgili hiç sorun yaşamadım bu zamana kadar. En çok ben sevinirim gelirse ama mağduriyeti en aza indirmek gerekir. O yüzden yüzeysel olmamalı diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi 10-15 gün olur. Bu da bir detay işte
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bende gelmesini istiyorum özellikle 80LV ve üstü silinmemeli 79LV ve aşağısı silinebilmesi iyi olur
    Moderatorler bu kadar güzel önerilerle gelmişken GM ekibi de olumlu karşılar umarım.

Pazartesi günü bu konudan Khenarth'a bahsedeceğim, umarım olumlu geri dönüş olur.
    Merakla bekliyor olacağız.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Farklı başlıklarda da desteklediğim bir konu, kesinlikle gelmesini istiyorum. Güvenlik bence kişinin kendisiyle ilgilidir. Hesabının gizliliğini korumayan oyuncular bir şekilde zarar görüyor. Bu konuda oyuncunun artık bilinçlenmesi gerekiyor. Yoksa güvenlik önlemlerine rağmen yine zarar gören bir şekilde görür. Umarım karakter silmeyi ilerleyen zamanlarda biz de kullanabiliriz.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Pazartesi günü bu konudan Khenarth'a bahsedeceğim, umarım olumlu geri dönüş olur.
    Bahsedebildiniz mi? @Khenarth' ın tepkisi nasıl oldu?

Bu kadar gereksiz detay yerine karakter silme işlemi 7 günden geriye doğru sayım başlatsa ve 7 gün tamamlandığında silinse olmaz mı? Hesabınızın başka bir ele geçmesi durumunda, geri aldığınızda ya da yanlışlık yaptığınızda veya da vazgeçtiğinizde 7 gün içinde iptal edebilirsiniz. Gelecekse bence bu şekilde gelmelidir.
    7 veya daha fazla karakterin leveline göre silme işlemi yapilinca gün saysın. Sahibi isterse durdurabilsin bunu isterse hiç ellemesin karakter zamanı gelince silinsin. Al sana önlem. Bunu düşünemediklerini hic zannetmiyorum cünkü bir cok mmorpg böyle calısıyor. Bu firmanın amacı insanlari sömürmek oldugu icin karakter silmeyi kaldirmiş üzerine birde ring diye bir saçmalık getirmiş sonra deniyorki karakter satışı yasak ! hey anam hey nerelerdeyiz.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Korona sebebiyle rafa kalktı gibi bu konu ama telafi paketine bunu da eklerseniz ekstra mutluluk yaratır.

Senior Member enezx's Avatar
    böyle güzel ve önemli konuyu güncelleyip dikkat çekmek gerekiyor

Junior Member
    Katılmıyorum'u işaretledim ama yanılmışım konuyu kendisini düşünüp ''1 level karakterini silmeye çalışan'' birisinin konusu olarak sandım. Ancak öyle değilmiş, gayet düzgün ve ilk bakışta her hangi bir abuse'e neden olmayacak güzel bir öneride bulunulmuş. GM ekibi bunu dikkate alacaktır.