Page 26 of 26 FirstFirst ... 16242526
Results 251 to 257 of 257
    Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    5 tane item sayamayınca çamura yattın. Mage içi tek staf yok, mage için 100 çeşit staff var.
    Tamam sen wood staffla oynarsın mageyi. İyi fikir. Ayrıca ben 5 tane sayacağım demedim. Sen kimsin ki senin lafınla iş yapayım. Kendin çalıp kendin oynamaya devam et.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by MagicStorm View Post
    Tamam sen wood staffla oynarsın mageyi. İyi fikir. Ayrıca ben 5 tane sayacağım demedim. Sen kimsin ki senin lafınla iş yapayım. Kendin çalıp kendin oynamaya devam et.
    bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olursan böyle kalırsın

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olursan böyle kalırsın
    Kendini anlatıyorsun farkında değilsin... HER JOB KENDI İTEMİYLE OYNASIN!

Beyler birşey söylücem kızmayın.
    MMORPG tarzı oyunlarda örnek olarak ilk çıkan diablo ,uo , vb aklıma suan gelmeyen 1,2 oyun daha var coğunda warriora classı isteğe bağlı olarak kalkan takabiliyor.
    Sonuçta warrior dediğimiz paladin ve priest diye adlandırılan sınıfa benzer özellikte ,
    şimdi misal veriyorum warrior'dan kalkanı kaldırdılar . Bu seferde warriorlar dicek ki priestler two handed silah tutmasın.Doğal olarak priest dedigin one handed
    silahlarla oynar ağırlıklı olarak takımı destekler .Eğer işe bu mantıkla yaklaşırsak oyunun sistemi cok karışır.Bu arada warrior oynamıyorum sevmiyorum çünki amacım korumak deil ama kalkanın kalkmaması lazım.
    Last edited by Technodrome; 03-17-2020 at 10:32 PM.

Adam herşeyi biliyorum ayağına burda konuşuyor ama işine gelmeyince yeni server mı var demiş geçiştirmiş .Kurian için bir sürü item saymış hiçbiri yeni serverlarda yok. Kurian sadece warrior ile ortak silahları takı ve armorları kullanabiliyor.

Member
    Nickname
    TasmaniaMonster
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    NPC Aset açılmıyor. Konusunu açtım geri dönüş yapılmadı. Etkinlik bittiyse eğer NPC nin kaldırılması ve bilgilendirme yapılması gerekmiyor mu?

Senior Member
    Kalkan priest itemi diyen gitsin mario oynasın. Wariorda kalkan olmazsa çöp karakterdir. Defans wairor diye bir gerçek var. Defans 55 skili kalkan ile alakalıdır. Kalkan ile yüzde olarak defansın artar.