Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Hatta preli oyunculara forumdada öncelik filan tanıyın daha özgür filan olabilsinler. Nakit konuşuyor nasılsa.
    Arkadaş bu konuda çok haklı. Premium aldığım son 1 ay hiç banlanmadım.

Şimdi bunu söylediğim anda premiumsuz olmam banlanma potansiyelimi arttırıyor gibi görünebilir ancak dün gece 2 Trina harcadığım için kendimi güvende hissediyorum.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Banned
    forumdan beklentim ektedir.

Senior Member MuratYILDIZ's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Normal koşullarda hiçbir konuyu ya da mesajı silmeyi ilk tercih olarak görmüyoruz. Ancak bazı kullanıcılar ısrarla var olan konu haricinde sürekli benzer konular açarak, diğer konulara da sürekli aynı mesajları yazıyorlar. Bu hem bizlerin konu ve mesajları takip etmemizi zorlaştırıyor hem de forum kullanıcıların forumu akıcı olarak kullannmasını engelliyor. İlk sayfada nerdeyse aynı başlıklı birebir benzer içerikli konu oluyor ve bu konuları kimse takip edemediği gibi bir de trolleyenler oluyor. Konuyu açanın son mesajlarına bakıyoruz ve kısır döngüye girdiğini görüyoruz, böyle bir durumda elbette o konu silinir. Konu silindiğinde konuya normal yorum kullanıcılar mesajları da otomatikman uçmuş oluyor. Bu yüzden sadece ciddi gördüğünüz, ilk açılan konuya yorum yapmaya çalışınız.

Forum kurallarını ihlal eden durumları, yanlış yere açılan konuları zaten direkt olarak silmekteyiz. Forum kurallarına uyduğunuz sürece özgürce forumu kullanabilirsiniz.
    Sizin insiyatifinizde kafanıza göre 2 kere ban attınız bana kanıtları özel mesajımda duruyor gösterebilirim isterseniz
    Ne bir trolleme ne de bir kısır döngü vardı
    Keyfinize geldiği gibi at koşturmaya devam.
    "Avlayacaksan en zayıf geyiği avla, çünkü sağlam olanlar yeni neslin devamını sağlayacaktır."

Quote Originally Posted by scorp_lion View Post
    selam,

normal koşullarda hiçbir konuyu ya da mesajı silmeyi ilk tercih olarak görmüyoruz. Ancak bazı kullanıcılar ısrarla var olan konu haricinde sürekli benzer konular açarak, diğer konulara da sürekli aynı mesajları yazıyorlar. Bu hem bizlerin konu ve mesajları takip etmemizi zorlaştırıyor hem de forum kullanıcıların forumu akıcı olarak kullannmasını engelliyor. Ilk sayfada nerdeyse aynı başlıklı birebir benzer içerikli konu oluyor ve bu konuları kimse takip edemediği gibi bir de trolleyenler oluyor. Konuyu açanın son mesajlarına bakıyoruz ve kısır döngüye girdiğini görüyoruz, böyle bir durumda elbette o konu silinir. Konu silindiğinde konuya normal yorum kullanıcılar mesajları da otomatikman uçmuş oluyor. Bu yüzden sadece ciddi gördüğünüz, ilk açılan konuya yorum yapmaya çalışınız.

Forum kurallarını ihlal eden durumları, yanlış yere açılan konuları zaten direkt olarak silmekteyiz. Forum kurallarına uyduğunuz sürece özgürce forumu kullanabilirsiniz.
    mesela ben dedimki köpek kutulari toplamiyor ve dedim ki makroya bir çözümünüz varmi ft utc giremiyoruz bizdemi makro alalaim dedim ve direk konuyu sildiler burda ntttgameyi öveceksin yoksa konu kapaniyor :d

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Son zamanlar bu cok artti.En ufak elestiriye dahi tahammül edemiyorlar.Belki de bu yazidigimda silinir.

abi kötü bir şey desek silsinler oyunda bug hata diyoruz hemen ceza maradonda 3 aydır townda dc yiyoyruz sirus 3 ama gel gör ilgilelen yok biz diyince şuçluyuz

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    en tuhafıma ve komiğime giden tl muhabbeti yasak ve gm ler maaşını tl mi alıyor sorusu güzel yurdumun güzel insanları

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by YasonLu_Gezgin View Post
    abi kötü bir şey desek silsinler oyunda bug hata diyoruz hemen ceza maradonda 3 aydır townda dc yiyoyruz sirus 3 ama gel gör ilgilelen yok biz diyince şuçluyuz
    Yani düzgün bir dille moradonda DC oluyoruz diye konu açtın diye ceza mı aldın?
    Hangi forum nicki ile aldın bir yaz buraya ilgililer bir baksın.